Skocz do zawartości

Wiz: Domki


@seba@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nieśmiało prezentuję kilka ostatnich prac komercyjnych.

 

3dsmax, vray, PS, zieleń wyhodowana w growfx.

Po kliknięciu w obrazek można zobaczyć większą rodzielczość :)

 

6564_back_lr_zpsrawfxcyv.jpg

 

6567_lr_zpsrtqaikbr.jpg

 

6562_lr_zpso94mkvxd.jpg

 

tk_17_01_lr_zps3nq6nvtt.jpg

 

Pozdrawiam

Seba

Edytowane przez @seba@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemne wizki na pierwszych dwóch masz fajne zielsko, las iglasty trochę za jednorodny przydałaby się jakaś wariacja :) odrobinę bym niebo zdesaturował :) Hmmm pewnie nie będzie dużego odzewu bo ostatnio wszyscy mają "bzika " coronowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne wizki na pierwszych dwóch masz fajne zielsko, las iglasty trochę za jednorodny przydałaby się jakaś wariacja :) odrobinę bym niebo zdesaturował :) Hmmm pewnie nie będzie dużego odzewu bo ostatnio wszyscy mają "bzika " coronowego :)

Corona namieszała ludziom w głowach i kompach, ale się nie dziwię bo mi też :) Niemniej bardzo mi się podobają te wizki - światło, kolorystyka i dobrze rozmieszczona zieleń. Dobre modele, z jakich kolekcji korzystasz, czy może robisz sam wszystkie lub niektóre? Rzekłbym - całość przedstawia jakość "taka wyższa półka wizek katalogowych". Drewno na elewacjach wyszło wyśmienicie. Mi niebo podoba się takie jakie jest teraz. Gratuluję ciężkiej ale super wykonanej pracy, pozdrawiam i czekam na więcej postów - może masz jakieś wizki z bliższych ujęć - czyli jakieś wejście do budynku, widok na sam tarasik etc. :)

Pozdrawiam

Hris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności