Skocz do zawartości

Gooral 3D Typography


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przedstawiam plakat, który zrobiłem jakiś czas temu, tematem była nowoczesna typografia, więc głównie na tym się skupiłem.

Literki są oparte o napis Gooral Nokia Connection, modele muzyczne z Evermotion (postanowiłem nie modelować ich sam ze względu na mało czasu i to, że głównie chodziło o typo).

 

Ważnym tematem dla mnie był też druk tego. Zajęła się tym firma Empresse, format B1, drukowali na jakimś HPku z rozszerzonym gamutem o m.in farbę zieloną, co dało dość jaskrawe kolory :)

 

Problem z tym plakatem jest taki, że na każdym monitorze, ten dominujący kolor wyświetla się baaaardzo różnie...

 

Soft: 3ds max, Vray, Photoshop

 

Nic nadzwyczajnego, ale może komuś przypadnie do gustu :)

 

gooral01_small.jpg

 

podluzne6.jpg

 

close04.jpg

 

close08.jpg

 

09.jpg

 

podluzne4.jpg

 

2_2048x1536.jpg

 

5_2048x1536.jpg

 

0_2.jpg

 

Zainteresowanych zapraszam także na behance: https://www.behance.net/gallery/26300603/Gooral-3D-Typography

Edytowane przez Nathanielxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Druk wyszedł kozacko, bardzo zadowolony jestem z niego. Szkoda tylko, że taki drogi...

 

Plakat zapowiadający koncert Goorala. Zacytuję "Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro-house, dubstep i dnb z góralszczyzną." Znany chyba najbardziej z piosenki Karczmareczka (

) :) Edytowane przez Nathanielxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda efekt końcowy, dobrze to poświeciłeś.

Jeśli miałbym się czepiać, jeśli już pokazujesz close-up upewnij się że nie brakuje wygładzania na obiektach.

Odnośnie retuszu, kolory jakie wybrałeś to ciężki temat do postprodukcji, jeśli chodzi o referencji to może warto rzucić okiem np. na prace SerialCut-a i/oraz popytać jakiegoś dobrego retuszera jak sobie z tym radzi. Ale nawet bez tego, mi się podoba, good job!

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności