Skocz do zawartości

Chateau de Maisons-Laffitte


przemek02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Parę tygodni temu postanowiłem zacząć projekt w którym popracuje nad modelem związanym z architekturą. Wybrałem obiekt który wydaje mi się dość interesujący i można w nim zastosować różne metody modelowania. Tym razem model wykonywany jest za pomocą programu Maya, jest więc dobrym ćwiczeniem praktycznym podczas przesiadki z 3ds max. Sam model nie jest jeszcze oczywiście skończony, pozostało jeszcze parę elementów. Planuję także wykonać część detali w Modbox-ie. Myślę także że textury łatwiej będzie wykonać w Mudboxie z wykorzystaniem Ptex. Rendering wykonany w Rendermanie. Wszelkie uwagi, komentarze i porady mile widziane.

 

Pozdrawiam

 

upX5vbz.jpg

 

c3sM78G.jpg

 

xhw5jdd.jpg

 

OaLRhGI.jpg

 

Pqxo2XA.jpg

 

EgpHH4t.jpg

 

8fKM7wA.jpg

Edytowane przez przemek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne. Jezeli idziesz az w taki realizm bierz pod uwage ze nic w swiecie nie jest idealne ; ) w sensie przekrzyw czasem troche rozne rzeczy albo znieksztalc dany element detalu tak by wygladal jakby byl z "innej formy" lub wykonany przez innego czlowieka. Ale to tylko takie moje bla bla bla. Jezeli celujesz po prostu w studium architektury a nie studium realizmu. Jakies okno moze byc uchylone... Gdzies tam cos peklo przy krawezniku etc etc... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuję za komentarze. Scena ma około 1,5 mln poly. Obecnie pracuję nad teksturami kondygnacji parteru, jednak zabiera to dość dużo czasu... Zdecydowałem się na zastosowanie atlasu textur więc trzeba do większości elementów utworzyć UV-ki.

Oczywiście będę się starał by model wyglądał jak najrealistyczniej, dlatego myślałem o zastosowaniu displacement map dla takich detali jak uszkodzenia itd...

Gdy uda mi się dokończyć textury parteru to postaram się wrzucić trochę nowych renderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności