Skocz do zawartości

Dilek


DilekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! nazywam się Kamil Gacek, ale w internecie posługuję się nickiem Dilek (Czasem DilekPL lub Tu Dilek).

Od kilku lat zajmuję się, grafiką do gier 2d. Niedawno zorientowałem się że, trochę stanąłem w miejscu jeżeli chodzi o warsztat rysunku.

Spowodowane to było tym że, rysowałem w pośpiechu i to zazwyczaj stworki lub bardzo uproszczone postacie.

Postanowiłem coś zmienić i zacząć się rozwijać i znaleźć jakąś swoją tożsamość w moich pracach. Dlatego po godzinach dłubię w Photoshopie i sobie rysuję szkicuję itd. Ciekawy jestem Waszej opinii.

 

Na początek kilka ostatnich prac... Ale czuję że to nie mój styl, wolę iść w stronę Disney'owskich rysunków. Niedługo je tu wrzucę :P

 

[ATTACH=CONFIG]100412[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]100411[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]100414[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]100415[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]100413[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj, proponuję używać więcej referencji- widać w którym miejscu rysujesz coś z głowy a gdzie się na czymś wzorujesz bo widać sporą różnicę. Widać, że masz pojęcie więc czekam na te disneyowskie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem w tych pracach powyżej jest to że, właściwie w ogóle nie używałem odbijania w poziomie. Pewnie stąd właśnie we wszystkich portretach coś nie gra, ta druga strona. Powyższe rzeczy traktowałem raczej jako naukę niż coś czym chciałbym się chwalić. Dzięki za opinie i sugestie.

 

Co do referencji, odkryłem ostatnio cudowne narzędzie PureRef, (http://www.pureref.com/). Dzięki temu świat stał się lepszy. Polecam jakby ktoś nie znał.

 

Sławomir, widzę że zrobiliście grę na zasadach Flappy Birda :) Kiedyś też robiłem coś podobnego, tylko bardziej na wzór staruńkiego flashowego "Coptera". Wtedy jeszcze nie było wyżej wpomnianego Flappy.

 

fly_the_fly___flies_collection_by_dilekpl-d9atjp5.gif

fly_the_fly_by_dilekpl-d9atq9c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajny game art, jakościowo lepiej od wielu które ostro zarabiają.Ta kupka może i śmieszna ale chyba jednak niepotrzebna ; ) PureRef podobny do RefBoard widzę, oba moją swoje drobne wady i zalety. Nom, a często używany skrót do obracania w pionie to konieczność, mi chyba przydałby się plugin który sam to robi co jakiś czas na podglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności