Skocz do zawartości

Postać 3D: Protos/Zealot (ZBrush)


Kim Bo

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dzisiaj pierwszy raz przysiadłem do ZBrusha (i wogóle 3D) i zcząłem sobie w nim dłubać postać ze StarCraft'a- przedstawiciela rasy Protos. Poniżej na obrazku rezultat.

 

 

 

PROTOS.png

 

W sumie to korzystam głównie z trzech narzędzi Move, ClayBuildup, Smooth.. dlatego przydałoby się kilka porad od bardziej zaawansowanych użytkowników ;)

Jak najłatwiej zrobić hard surface'es typu zbroja/pancerz? Jak nakładać teksturę bezpośrednio w Zbrushu? Do czego służy dynamesh, kiedy stosować a kiedy nie itp.

ClayBuildup zostawia często takie "bruzdy", w innych wątkach widziałem że modele są dużo bardziej czystsze, jest to robione przez retopologię całego modelu czy jak?

Gdzie znaleźć brush'a imitującego pory na skórze, ewentualnie jak samemu wykonać taki brush?

 

Ile można zarobić na sprzedaży modeli z ZBrush'a, ewentualnie gdzie najlepiej sprzedawać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie wiem gdzie sprzedaje się modele ze zbrusha, ale zawsze możesz podesłać postać do CDProjekt to jak się odezwą to wtedy będziesz robił im modele i zarobisz całkiem przyzwoicie i nie trzeba nawet teksturować bo są tam od tego inni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności