Skocz do zawartości

scena 3d : Galeria prac


cartman255

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chociaz wypowiedza sie zaraz specjalisci od tekstur modelu ja moge ze swojej strony powiedziec ci o czym sie czesto zapomina w podaniu wizek i u ciebie to widac golym okiem a mianowicie o jej "sprzedaniu" o kadrze o swietle klimacie nastroju ...o tym wszystkim warto myslec od samego poczatku swojej pracy z czymkolwiek medjalnym ... nie wystarczy walnac kielich i buchnac flare ... czasem warto pokabinowac z kamera...to sprawia ze praca zaczyna nabierac harakteru

 

nie bierz tego jako wymadrzanie sie wez to do serca hehe

pozdrawiam cie stary pracuj dalej i trzymam kciuki

 

ps pewnie nie tego typu recenzji sie spodziewales ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do prac to zeby cie nie oszukiwac to jestes poczatkujacym i rewelacji sie nie spodziewaj , kiszka i tyle ... ale to nie znaczy ze nic z ciebie nie bedzie

jak to ninja powiedzial kamera i kadr wiele wnosi do pracy ... tu widac ze bylo to walniete od tak ... chyba bez zadnego zamierzenia ;) wiec pracuj ogladaj mnustwo prac i mysl od samego poczatku jak ma wygladac scena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kilka obrazkoow.

taaaaaaaaa

no wlasnie poczatkujacy to widac, slychac, czuc, ale nie martw sie ja tez taki jestem jak na razie jak chcesz to spojz na moja prace nic szczegolnego...nawet nie wiem jak renderowac zeby jakos to fajnie wygladalo w jpg syf a w bmp z duzo zajmuje...moze ty wiesz jak to zrobic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc do bańki troche...za mało segmentów używasz w tworzeniu prac...ale faktycznie podstawy ma się i już możesz coś więcej robić...ale popracuj nad tłem oświetleniem i wogóle nad dużomy więcej hehe...yyy...aha i prace przejżyściej wyglądają na białym tle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że nikt nie skomentuje moich prac, a tu nagle tyle rad i wskazoowek. Wielkie THX dla wszystkich za posty i rady. myślę nad projektem pokoju i może za niedługo coś już pokażę (pewnie sam zarys). i jeszcze pytanko :

jak wyostrzyć tylko jeden obiekt a resztę tła rozmyć?? zastosować blur dla pozostałych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności