Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam pytanie co do sprzedaży modeli na 3dsky.

Wydawało mi się, że taki temat już się gdzieś pojawił na forum, ale nie mogę znaleźć.

 

Czasem korzystam z tej strony i mam z nią całkiem dobre doświadczenia - można trafić na naprawdę profesjonalnie przygotowane modele, a cena jest atrakcyjna (6$ / 1 model pro).

 

No i tu pytanie do Was - czy sprzedawał ktoś z Was modele na 3dsky? Da się coś na tym zarobić czy raczej nie ma sensu? Widziałem, że oferują 50% ze sprzedaży (http://b.3ddd.ru/media/tinymce_images/mozart/08fba9d89f252fdcb8c7dfe6092f18bc.jpg) - nie ma w tym żadnych kruczków? Fajnie jakby wpadło z tego parę dolców miesięcznie.

 

Myślałem na początku o sprzedawaniu na turbosquid, ale w sumie sam skorzystałem z tej strony tylko kilkukrotnie - a dodatkowo mam wrażenie, że jest tam straszny syf, a dobre modele kosztują dziesiątki, a czasem setki dolarów...

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

haczyk jest taki ze to oni decydują które modele są pro a które za free z kasa nie ma żadnych problemów na paypala dostajesz przelewy musisz tylko przekroczyć śmieszne 300 rubli :), tylko jedna uwaga oni prowadzą tez taka akcję jak umieścisz 10 modeli pro i 5 free to dostajesz na rok 30 modeli pro dziennie do pobrania za free także to osłabia sprzedaż ;).Aby model były traktowane jako pro musisz po prostu je ładnie przedstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności