Skocz do zawartości

scena 3d robot robi robota


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no więć światło: zaciągnięte żaluzje (ale nie do końca) i mocen zachodzące słońce przez nie wpadające (stworzy to scene bardziej mroczną)

jeśli mogę coś zasugerować to kamere możesz umieścić trochę poniżej torsu robota (tak aby widać było stół i robota na stole), w centrum umieść całego robota (stworce) a na pierwszym planie to co tworzy (ciężko to opisać ale jutro wrzucę taki konspekt i wtedy zobaczysz o co mi chodzi)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tu się nie trzyma kupy. roboty świadczyłyby o jakiejś odleglejszej przyszłości, zaś wystrój wnętrza świadczy o rosyjskim labolatorium na syberii w trakcie bardzo zimnej wojny ;]

oświtlenie do niczego, nic praktycznie poza ko,orem nie zmieniłeś.

w oczy bije także infantylizm tej sceny. takie "troszkę" naiwne to to.

widać, że możesz zrobić coś dużo lepszego, tylko niedopracowałeś pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do swiatla - wsadz tu jakies jedno switatlo glowne - prawdopodobnie najlepszym bedzie kierunkowe - zeby wydobywalo ze sceny to co najwazniejsze - czyli tego robota z tym drugim na stole

 

i do tego wsadz kilka slabszych pomocniczych swiatelek ktore ci pomoga uporac sie z delikatnym wydobyciem detali otoczenia - i to nie musza byc silne swiatla - pamietaj ze czesto niedopowiedzenia daja duzo wiecej nic walenie prosto po oczach :)

 

zroznicooj tym swiatelkom kolorki - niech np. glowne jest delikatnie niebieskie - a pozastale np. ciut zolte - albo inaczej - jak ci tam spasi

 

pozdrawiam majac nadzieje bycia przydatnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciągle pozostaję przy żaluzjach, a co do wystroju wnętzra to bym proponował metalowe stoły i szafy techniczne a z tyłu jakaś szafa rozdzielcza, co do materiału robota to powinieneś dać mu jakiś bardziej metaliczny odblask (powinien punktoo odbijac światło)

ogólnie scenka jest fajna (pomysł też) ale trzeba włożyć w to sporo pracy jeszcze

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam bardzo juz biore se do roboty bardzo ciezko mi sie wraca do tej sceny bo komp mi muli starsznie nie wiem czemu:( tylko na tej scenie co jakies 40 sekund nawet przy nie robieniu niczego on zaczyna myslec i to trwa jakies 30 sekund i tak w kolko:( wiec dla tego troszke sie pospieszylem z ta scenka:( ale wracam juz teraz dzielnie:) pozdrawiam i bardzo dziekuje za komentarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za malo modelingu za duzo standardowych i troszke bezsensu poumieszczanych obiektor maxa, poproaw kolorystyke, daj lepsze swiatlo, tak szczeze to nie widac z poczatku roznicy miedzy elementami robota tworcy i robota ktory ma byc zrobiony, licze ze uporasz sie z tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności