Skocz do zawartości

Scena 3D: Princess Leia - fotomanipulacja z elementami 3d


Araiel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

chciałem Wam przedstawić efekt mojego ostatniego projektu graficzno-fotograficznego. Akurat pod koniec zeszłego roku wróciłem do robienia takich rzeczy i staram się, aby jakoś w miarę regularnie tworzyć coś nowego. Poprzednie prace można obejrzeć u mnie na fb [link], a tutaj umieszczam projekt w klimatach Star Wars (tak wiem, pewnie wszyscy mają dość Star Wars, ale ja lubię ten temat, a że akurat tak się zgadałem z modelką, to jest tak a nie inaczej), którego tematem przewodnim był lekki redesign postaci księżniczki Lei. Cała scena, R2-D2, pistolet i pas, to moje modele trójwymiarowe. Soft jaki wykorzystałem przy tym projekcie to: 3ds max, Vray, Xnormal, Quixel Suite + Photoshop z filtrami NIK Collection. Zdjęcia robiłem Nikonem D7100 w moim domowym pseudo mini-studio.

 

Pozowała: Cristina Romanyk

Wizaż: Anna Parol

1.

frame_02.jpg

 

2.

121.jpg

 

3.

101.jpg

 

4. model 3d R2-D2

r2d2-006.jpg

r2d2-005.jpg

 

5. model 3d blastera

blaster_002.jpg

blaster_003.jpg

blaster_0011.jpg

 

6. model 3d paska

belt.jpg

 

7. render 3d sceny, która potem robiła za tło sesji

render_15_interior_b1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

piopiowawa, dzięki. Łączenie zdjęć z renderami zawsze dostarcza mi problemów, tak więc cieszę się, że uważasz, że ten element ładnie wyszedł :)

 

pbcg, no tak, Cristina świetnie wygląda - miałem szczęście, że akurat na nią trafiłem przy tym projekcie :D

 

A jeszcze zapomniałem przy pierwszym poście dodać jedno ujęcie:

 

05_jpg_720s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat razem z modelką nie chcieliśmy, aby to była stylizacja oparta sztywno na filmie, ale raczej coś innego. Padło akurat na taki strój ;p A Disney raczej czegoś takiego nie zrobi, ich target to teraz dzieci, a taki strój nie pasuje do filmów skierowanych do najmłodszych widzów, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat jest udany na pewno, mi osobiście strój mocno przeszkadza, kojarzy się z eleganckim bikini.

Jeśli można doradzić kiedy nacieszysz się obecnym efektem dalej bym powalczył ze stylizacjami modelki jeśli będziesz miał jeszcze okazję.

Jest mnóstwo ciekawych strojów styllizowanych na swars niekoniecznie w stylu "mniszki" :)

 

z disneyem miałem bardziej na myśli jak łamią to czego dorobił się Lucas przez lata u fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stylizacją to nie wykluczam, że jeszcze kiedy porobię coś w klimatach Star Wars. Nie wiem czy nadal będzie się to tyczyć tej samej postaci filmowej i czy bym realizował to z tą samą modelką, ale coś na pewno jeszcze w uniwersum Gwiezdnych Wojen stworzę ;) Ogólnie miałbym większe pole do popisu, gdybym miał jakąś projektantkę/stylistkę, która mogłaby mi pomóc w realizacji pewnych konceptów, ale na razie nikogo takiego nie mam chętnego do współpracy... alternatywą (trochę trudną w realizacji) jest ogarnięcie Marvelous Designera, później układanie ciuchów na upozowanym podobnie do modelki manekinie z DAZ Studio i na koniec próba zgrania tego z fotą. No ale to może jak znajdę więcej wolnego czasu, to bym coś takiego popróbował zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności