Jump to content
Sign in to follow this  
Krzysztof Kwiecien

Zlecę wykonanie strony www

Recommended Posts

Witam jestem fotografem poszukuje osoby do stałej współpracy która wykona moją nową stronę - nic skomplikowanego zwykła galeria z prezentacją zdjęć może być na bazie jakiegoś fajnego szablonu lub html5 - ważne aby dała się otwierać na urządzeniach mobilnych , fajnie jak by ta osoba miała pojęcie o pozycjonowaniu w wyszukiwarce oraz fajny zmysł art-styczno/graficzny - moja strona obecna http://www.kwiecien.com.pl email [email protected] // Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli zrobisz stronę typu nic skomplikowanego jak piszesz - zwykłą galerię możesz zapomnieć o pozycjonowaniu takiej strony w google, strona musi być zaopatrzona w treść, bloga, zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych... warto o to zadbać i odpowiednio rozbudować stronę jeżeli już ją robisz bo może przynieść podwójne korzyści raz : portfolio, dwa : klienci z wyszukiwarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hightower dobrze pisze, jeśli chcesz pozycjonować stronę musi zawierać sporo treści - to jest kluczowe. Poza tym pozycjonowanie to zazwyczaj osobna dziedzina i designerzy się tym nie zajmują.

 

Zresztą w chwili obecnej tradycyjne pozycjonowanie przechodzi do lamusa. Zazwyczaj robi się to za pomocą FB albo adwordsów.

 

Jeśli chcesz ciekawy projekt - to właśnie stworzyłem coś interesującego dla fotografa - robiłem dla siebie i przez przypadek wyszło dla fotografa. Więc jeśli byłbyś zainteresowany daj znać na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy