Skocz do zawartości

itstime - teczka2d


Itstime

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim =)

Chciałem się małymi krokami przymierzać do zrobienia swojego portfolio ale uznałem że to jeszcze nie teraz, że te umiejętności na nic są zdatne w firmie i raczej będę zawadzał i opóźniał prace po czym mnie wyleją , a bardzo chciałbym kiedyś pracować jako digital painter mimo, że nie mam szkoły plastycznej ani nic związanego z rysunkiem.

Chciałbym was prosić o rady, krytykę dotyczącą mojej twarzy dlaczego jest taka, a nie inna , a tak na serio to chciałbym abyście mi pomogli z usprawnieniem/polepszeniem jakości moich prac, co zmienić, co poprawić czego się nauczyć, co doszlifować ogólnie i nie miejcie litości co do krytyki, którą bardzo cenię.

 

Na początek dwie prace, ilustracja i koncept

 

UXnk9Q.jpg

egrLUW.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Itstime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej.

Wydaje mi się że za dużo tu "mazania". Powinieneś skupić się na linearcie a dopiero poźniej sobie mazać :D

Kiedyś słyszałem gdzieś ktoś powiedział: żeby dobrze malować trzeba najpierw nauczyć się podstaw rysunku.

A więc proponuję ci żebyś skupił się raczej na rysowaniu -bryły, anatomia, perspektywa, itp.

A co do tego twojego malowania- Zwracaj uwagę w ktorym kierunku robisz maźnięcie pedzlem, dzięki temu łatwiej jest zdefiniować bryłę.

W tym twoim pierwszym rysunku te skały w tłe mają za duże nasycenie koloru, jeśli dał byś tam bardziej szarawe kolory + może jakąś małą mgłę to rysunek nabrał by większej głębi. Aha, i jeszcze powinieneś poćwiczyć walory. Możesz sprobować malować czarno-biało a dopiero poźniej dodać kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest spoko, ciekawe kolory, szczególnie w tym pierwszym.

Na twoim miejscu skupiłbym się też trochę na uporządkowaniu pracy - zwolnieniu, większym przemyśleniu i tak jak napisał Cinski mniejszym mazaniu. Staraj się robić dokładniejsze pociągnięcia pędzlem - prace zyskają na ostrości i będą lepsze w odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności