Jump to content

DraxMustHurt

Members
 • Posts

  388
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Poznań

DraxMustHurt's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

325

Reputation

 1. Cześć! Ciekawe prace, masz bardzo graficzne podejście, co samo w sobie nie jest absolutnie złe, ale jeśli chcesz uzyskać jakikolwiek realizm to musiałbyś skupić się na walorze i oświetleniu w czym na pewno baaaardzo pomogą refki.
 2. Hej, jest spoko, ciekawe kolory, szczególnie w tym pierwszym. Na twoim miejscu skupiłbym się też trochę na uporządkowaniu pracy - zwolnieniu, większym przemyśleniu i tak jak napisał Cinski mniejszym mazaniu. Staraj się robić dokładniejsze pociągnięcia pędzlem - prace zyskają na ostrości i będą lepsze w odbiorze.
 3. Hej, idziesz do przodu :) Zwróć uwagę na poprzednie studia które robiłeś - rozpiętość walorów (czyli to, jak jasny jest najjaśniejszy punkt i jak ciemny jest najciemniejszy) była znacznie szersza niż w twojej ostatniej pracy. U ciebie jest niewiele odległości między najjaśniejszym a najciemniejszym co sprawia wrażenie "wypłukanej" pracy bez uczucia wykończenia. Spróbuj popchnąć cienie, szczególnie w zakamarkach i rozjaśnienia dalej ręcznie, ale poeksperymentuj też warstwą korekcyjną "Levels" i trybami mieszania Multiply (do przyciemniania) i Color Dodge / Linear Dodge (do podbicia rozjaśnień). Poczytaj o zjawisku Ambient Occlusion.
 4. Staram się nie pisać komentarzy składających się tylko z "wow, zajebiste", ale: Wow, zajebiste predatorzyce, uwielbiam taką linię :P
 5. Godne, pyszne, wyśmienite! Na czym malujesz w plenerze?
 6. Powrót do Brainstorm i kompozycji. Staram się żeby działało przy najprostszych kształtach :)
 7. Jak uzyskujesz ten malarski feel? Używasz raczej pędzli z twardą krawędzią czy miękką? I jak z opacity na pędzlu - masz ustawione na sztywne czy kontrolowane naciskiem piórka?
 8. Dzięki, Proko znam ale jakoś nigdy specjalnie się w niego nie zagłębiałem (hehe), chętnie to zrobię. Najbardziej do gustu jeśli chodzi o postać przypadło mi Figure Drawing - Design and Invetion Michel'a Hamptona. Ostatnio też sporo takich abstrakcyjnych kolaży w różnych stylach robię dla klienta, dużo się uczę, czyste malowanie :)
 9. Dzięki wielkie! Tak, aż za mocno poszukuję i w wpadam w najróżniejsze skrajności, niestety ciężko mi się długofalowo skupić na jednej rzeczy co pewnie odbija się na tempie progressowania :P
 10. Skromny update. Pełny projekt na ArtStation: https://www.artstation.com/artwork/0ebRe
 11. Przedostatnia twarz bardzo ciekawe proporcje i kształty :)
 12. Linia, linia, spędza mi sen z oczu :P W teorii tydzień 4 Brainstorma :) W kilku miejscach mi się sypnęło :(
 13. Mała wrzuta, studia skończone, można wracać do roboty regularnej: Studium na rozmalowanie i przypomnienie Pierwsze trzy tygodnie kursu Brainstorm który aktualnie robię * proporcje * shape language * shape extraction Trochę moich przykładowych ilustracji na konwentowych wersjach testowych KULT: Divinity Lost I testowanie różnych pierdół brushowych, średnio udane
 14. Kurde, zbieram szczenę. Szacun za linie, są bajeczne. Teach me master :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy