Jump to content

Recommended Posts

Witaj z powrotem, fajne mechy i kolorki

babeczka troszkę jakby spłaszczoną twarz ma, reszta miodzio

O sicksicksick wrócił! dawno Cię nie było chłopie ;]

świetne rzeczy wrzucasz, Margaret Schroeder ma nieteges ślepia (ale kolorki spoko)

Dzięki ..no ewidentnie coś Margaret na twarzy z lewej siadło ale i tak mi się podoba hrhr.. z drugiej strony;

kolejna zabawa w zbrusha .. stara ale ostatnia hehe :p pożera okropnie czas ta zeta :[.. ale jak już się coś zacznie to aż ciężko się oderwać :d

może 'kolejne coś' zrobię z kolorem, ale to pewnie jak 5'tka wyjdzie hehe..ciekawe co dorzucą ..

ps.troche mało to 2d, ale staram się nie zamulać w jednym czy dwóch wymiarach :d..

słyszałem nowinkę że autodesk daje 5 lat życia 3d max'owi heh dobre; XSI już skasował /prawie/

ps.ps. postać wzorowana na fotce http://3.bp.blogspot.com/-QjaGkffhguQ/TxsJvJRX-2I/AAAAAAAAAl8/4hKgkV10DAk/s1600/monty-python-1020x1024.jpg heheh :p

monst-tcwik003.jpg

no, mechy na wypasie. nawet fajnie zaprezentowane :) czemu tylko rozdzialka taka mala? :P

no, mechy na wypasie. nawet fajnie zaprezentowane :) czemu tylko rozdzialka taka mala? :P

pewnie ustawienie w photobucket, nie zauważyłem :/

Bardzo fajne prace. W tym drugim można by trochę popracować nad wodą - jakieś odbicia czy pokazanie lekkiej przezroczystości. Fajne kolorki

Fajne pracki - szkoda ze tytul watku taki dresiarski bo bym wczesniej tu zajrzal :P

pan wyżej ma nieco dziwne proporcje ale nadrabia je w fajnym cieniowaniem :D

Edited by Arr

btw JakkaS, Nezumi, Mruk,

dzięki za odwiedziny :]

ARR arr faktycznie cos nie pykło szybki fix ..w sumie.. kombinuje już następnych.. może w kolorze ..tym razem..z tymi proporcjami to zawsze jest balet jak sie człowiek spieszy ^^ heh

Edited by sicksicksick

te inkowe szkice ci bosko idą, mi maksymalnie podchodzą. natomiast kolorowe, bardziej paintingowe rzeczy (szczególnie te różne z refek ) już mniej, jakby 2 różne osoby to robiły ;d jak działasz z wyobraźni to o wiele lepsze efekty są imo. pozdrrr

Edited by mysz

Ale dobre te malpki! Bardzo mi sie podoba uzycie linii, czuc flow! Ta na galezi ma swietny gest. Z tego wszystkiego to tylko ten banan cos Ci slabiej wyszedl... :]