Jump to content
Sign in to follow this  
Xardas 666

Wip Wyspa plaża

Recommended Posts

Dawno nic na forum nie wrzucałem ooo ostatnio to w 2015. Ale do rzeczy 😄 W między czasie dłubie kolejne lokacje. Tym razem wyspa i plaża. Wszystko w Blenderze na starym silniku graficznym. Docelowo ma być to animacja więc staram się wszystko możliwie najlepiej zoptymalizować. Poległem przy żaglu od łodzi efekt był okropny wiec zrezygnowałem z niego całkowicie. Pomagam sobie ogromną ilością tutoriali ale i tak jest średniawo. Co poprawić albo zmienić ?,

2max3d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko tu cokolwiek powiedzieć. Nie wiadomo w jaką stronę ma iść ta praca, co chcesz w niej pokazać itd. Pierwsze co się rzuca w oczy to to jak wykonana jest ta mapa. Zacząłbym od zera. Druga sprawa - wszystkie tekstury. Są po prostu słabe. Struktura tej spiczastej wyspy - coś jest z nią nie tak. Palmy raczej nie powinny porastać skalistego czubka. Kompas wygląda spoko.. Dochodzi kwestia perspektywy, przeanalizuj jak wygląda widok first person w grach. Tyle ode mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczęcie od zera nie wchodzi w gre :) Tempe 6 lokacji gotowych animator zaczyna brać się do pracy.

 

http://xardas666.cgsociety.org/art/blender-treasure-trailer-2015-animation-3d-1316711

 

Tektury nie dam rade zmienić ale dzięki za "Palmy raczej nie powinny porastać skalistego czubka" masz racje moje niedopatrzenie :) Myślałem że wspomnisz o plaży i braku fal na brzegu i przejściu.

 

Aaa co do pytania co to i po co to . Fan Movie Gothic . A zarys historii jest prosty chodzi o poszukiwanie skarbów. Cały projekt nie jest górnolotny a raczej hołdem dla serii gier Gothic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro nie dasz rady zmienic textur to jak chcesz robic poprawki scen skoro pytasz o konstruktywna krytyke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy projekcje dłubie od paru lat. Te sceny maja wyglądać jak z gry sprzed paru lat. Co innego te z Cycles. Całość wizualnie pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieje że z fabułą i animacją będzie inaczej. Jest to amatorski projekt krótkiej opowieści nawiązującej do seri gry Gothic . Za niedługo ukarze sie trailer a co do efektów końcowych jeszcze daleko. Jest gotowe 6 osobnych lokacji po tak ogromnym czasie nie mogę zmieniać za dużo aby pasowało wszystko a na Render farmę nie mogę sobie pozwolić. Zależy mi na mocnym kontraście pomiędzy scenami z blender render a Cycles. NP urzycie tech broni przy walce z wygłodniałymi wilkami powinno zaciekawić.

Podsyłam linka z innymi screenami http://xardas666.cgsociety.org/art/blender-treasure-trailer-2015-animation-3d-1316711

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich po długiej nieobecności na forum.

Ostatnio udało mi się zrealizować projekt dla kapeli muzycznej.  Kapela z krótkim stażem mieli tylko nazwę. Do stworzenia był logotyp w kilku wersjach kolorystycznych, wzór na koszulkę, kubek, i najważniejsze okładkę przyszłej płyty 🙂 Blender Cycles. Posiłkowałem sie trochę nawet za bardzo tutorialami. Przyznaje
Nad finalną okładką planujemy jeszcze trochę popracować.

 

1max3d.jpg

2max3d.jpg

3max3d.jpg

Edited by Xardas 666
błędy interpunkcyjne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy