Skocz do zawartości

Wiz: dom


bert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej, światło ma potencjał ale reszta ciupkę nudna.

 

1. Textura kostek jest rozmyta. Displacement też by ciutkę uwiarygodnił ten podjazd.

 

2. Przepalona biała ściana. Można by przyciemnić i dodać jakąś strukturę bardzo delikatną.

 

3. Dużo pustych, jednorodnych powierzchni. Trawę można by zróżnicować globalnie, gdzieniegdzie gęściej, gdzieniegdzie rzadziej. Dadać chwasta, krawężnik, plamę, nierówność. Tak samo z podjazdem.

 

4. Dobrym rozwiązaniem byłoby poszukanie ciut innej perspektywy, kompozycji.

 

PS. Horyzont fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady vizpeople, faktycznie na podjeździe przydał by się Disp. Co do perspektywki to ta poszła na 1 strzał i zgadzam się z tym, że nie jest zbyt dynamiczna, ale byłem ciekawy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest work in progress a nie final work :)

-ewidentnie brak światłocieni jakieś drzewo by się przydało rzutujące cieniami na dom i otoczenia,

-kostka jest odrobinę przeskalowana

-materiał drewna powinien mieć dodany lekki połysk

-ta zebra cieniowa na konstrukcji nad miejscem parkingowym nie ładnie wygląda albo brak sub pixel mappingu albo catmul i i przepalone miejsce

-nie widać faktury tynku przepalone lekko ściany

-odrobinę nierealny kolor nieba

- brak roślinność i jakieś krzaczki kwiatki w trawniku, przydałby się lekka nierówność terenu pod trawą bo tak to wygląda nudnie

-blacha na dachu powinna być odrobinę bardziej błyszczaca

Ładne światło ci wyszło nie wiem czy bym nie użył vrayaerial perspective aby trochę pogłębić perspektywę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detal, detal i jeszcze raz detal. Tego ewidentnie brakuje. To co pokazałeś ma potencjał, ale troche czasu trzeba jeszcze tu poświęcić. I zdecydowanie bym popracował na Twoim miejscu nad światłem. Jest dosyć płasko z wielkim przepaleniem po lewej stronie na konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności