Napisano 24 Styczeń 20178 l Witam,w przerwach między treningiem anatomi nie mogłem się powstrzymać przed wydłubaniem czegoś bardziej odrealnionego.... tak więc dość szybki sculpcik,przedstawiający hybrydę Azoga z Trollem Jaskiniowym,inspirowany oczywiście filmową ekranizacją znanej pewnie każdemu trylogii,inspiracji jest tutaj dość dużo,czerpałem z kilku postaci,wyszło jak wyszło...model,texturki i renderek w zbrush'u,reszta w PS'ie.... enjoy :) Edytowane 24 Styczeń 20178 l przez wojtas1
Napisano 24 Styczeń 20178 l Dla mnie sculpt fantastyczny. Render też bardzo spoko. Mogło by ślepe oko trochę bardzej być wyeksponowane.
Napisano 24 Styczeń 20178 l Autor dzieki :) właśnie też mi się teraz z perspektywy czasu wydaje,ze to oczko mogloby byc troszke bardziej podkreslone ale bałem sie że źle to zbalansuje i bedzie nazbyt "nachalne" :)