Skocz do zawartości

jaka karta?


szymonides

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich uczynnych. jestem poczatkujacym uzytkownikiem 3ds max'a, swiezo upieczonym forumowiczem. i mam pytanie do fachowcow.oj nie watpie ze takowi w tej krainie zyja. mam pentium'a 4 2,8 ht. 512 MB RAM, asus p4r800 motherboard, zintegrowana karte graficzna, moje pytanie brzmi : poszukuje dobrej ,ba bardzo dobrej karty graficznej.ma sluzyc auto cad'owi i 3ds max'owi wylacznie!!!!mysle o karcie 3d labs wildcat 990 pro, albo jakims quadro. czy mozecie mi pomoc w wyborze?czy faktycznie warto wydawac az tyle pieniedzy na ktoras z nich ? czy to sa najlepsze na rynku. a co z moja konfiguracja co dodac (napewno ram'u), mysle o grafice bardzo powaznie, jaka karta? z gory dzieki za pomoc . niech bogowie beda z wami

 

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak masz troszke wiecej kasy to ja moge polecic gf6800gt:) W trybie smoothshaded można płynnie obracac ok 5mln poly. Do tego prawdopodobnie (jeszcze nie próbowałem) da sie zmodowac na quadro fx4000 - a wtedy az strach pomyslec jaką wydajnośc zyska. Kasy na ram powinno jeszcze starczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymonides: bierz gf'a 6800 gt.

 

xmark: z takim portfelem to niestety nie zaszalejesz..:/ za malo conajmniej o 100% na gf'a 6800, nie mowiac o kartach z ati, ktora nie ma jeszcze odpowiednika dla gf'a 6800 (ktorego mozna juz kupic za 1200zeta!)

 

majac 600 pln szukalbym jakiegos gf'a 6600 i podkrecil do conajmniej zegarow 6600gt. wtedy powinienes miec karte szybsza od radka9800xt. jesli tak zrobisz to pamietaj, zeby kupic 6600 z szybkimi pamieciami (nie kupuj z pamiatkami 4ns bo ich za duzo nie podkrecisz...)

 

mozesz ewentulanie poczekac na nastepce kiepskiego radka x600 czyli x700. kosztuje mniej wiecej tyle samo co gf6600 a jest od niego czasami sporo szybszy. problem w tym, ze nawet na zachodzie jeszcze go nie ma za duzo, nie mowiac o polszy, gdzie pojawi sie Bog wie kiedy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności