Skocz do zawartości

Scena 3D: PREZENT


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

Z myślą o urodzinach kolezanki postanowiłem zrobić jej prezent (dosłownie :P )

 

Co prawda ostateczna scena znacznie rozni się od konceptu, ale nic na to nieporadzę...brak czasu. :|

 

KONCEPT: http://members.lycos.co.uk/falcrum/b.jpg

 

Prezent.jpg

 

PS. Tak sie składa, ze sam sobie zrobiłem prezent z okazji 1000'go posta :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

mi pasi :) , ale przez ulozenie prezetow w okolo tego duzego sprawiaja ze wyglada on jak by lewitowal po 2 on raczej napewno lewituje , po 3 juz sam nie wiem ;)

Pracka fajna , a kolezanka bedzie zadowolona bo sam go wykonales , moim zdaniem mozesz liczyc na buzi :)

 

ps. gratki 1000 postu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK - zapewniam Cię, ze ten wielki prezent nie lewituje ( choć moze tak to wyglądać :| )...co do reszty to zamierzone ;)

Co do buziaka to razcej jest to niemozliwe bo dzieli nas 754km :(...chyba ze w postaci emotkikony ;)

LEANDER - Dopiero teraz zrozumialem jak spartolilem sprawę z tym napisem ( przyzam się...nie miałem na niego pomysłu :| ). Dzięki za ten post, napewno w przyszłych pracach będę juz odpowiednio dobierał napisy i ich styl ;). Tak po za tematem; dzięki za posta, twoje wypowiedzi zawsze trafnie wyłapują moje błędy i na dodatek pokazujesz mi je na przykładach ( to się nazywa profesjonalna, budująca krytyka :) )i za to masz u mnie wielki respekt ;).

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki - avatar nie jest mojej produkcji...ale to przeciez to niewazne ;) Wazne jest to zeby się podobał, a jak widze wszystkim się ta zmiana spodobała :)

Salvador - Wow!! Jeszcze nawet oskara nie dostałem, a juz mianują mnie Bogiem :P :D

Prezencik jest dla wszystkich...w temacie "100 lat bla bla..." :D

 

PS. a myślałem, ze zmiana avatara nie wyjdzie mi na dobre...:P

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności