Skocz do zawartości

czyżby rypnęły mi 4 potoki?!!!


MareG

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mój komputer zaczął się coraz częściej zawieszać, przy czym albo następowało całkowite "zamrożenie", albo ekran (i monitor) się wyłączył i już się nie załączył albo (to już najbardziej korzystnie) ekran wygasł i po chwili się włączył, a windows wywalił komunikat, że VPU Recover zresetował ustawienia akceleratora i może dalej działać albo przeprowadzić restart - jeśli pozwoliłem mu działać (co ratowało mi tyłek bo uruchomione aplikacje...) wtedy okienka "rysowały" się jak na szybkim renderingu - jak to w trybie VGA bez akceleracji:) ale jakoś dało się funkcjonować tą chwilę...

Dziś komp przeszedł już samego siebie - nie mogłem nawet w kilka minut po starcie napisać maila, bo BAH i czarny ekran i d...upa.

 

Upewniłem się jeszcze czy to nie jakiś robal (...) i zacząłem działać tak: Wywaliłem całkowicie stery OMEGA, na których mój RADEK 9500 dziłał w trybie modowanym na 9500 PRO (czyli na 8śmiu potokach renderujących), miałem także nieco podkręcone pamiątki (ale chłodzone radiatorami). Po czym zainstalowałem najnowszą wersję OMEG - 2.5.90 również w wersji SOFT-MOD na 9500PRO - myśląc, że to wina sterów, że SP2 który niedawno zagościł (zaśmiecił) mi w kompie może tego wymaga, niestety nic nie pomogło - dalej "zamrożone" zwisy albo nieuleczalny FADE monitora :(

Znowu usunąłem sterowniki i zainstalowałem je ponownie ALE już w "grzecznym" trybie dla standardowej wersji 9500.

I PÓKI CO NIC SIĘ NIE DZIEJE!

 

Czyżby więc ponad półroczna bezproblemowa praca w wymuszonym trybie 8mio potokowym uszkodziła procesor karty ?

 

(tyle felietonu z placu boju)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności