Skocz do zawartości

Obiekt 3D:Robot


MiCiEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...od jakiegos czasu bawie sie w 3Ds Maxie...ale nie regularnie...o to moje wypociny...nigdy nie skonczylem zadnej pracy...moze ta bedzie ta szczesliwa:) Prosze o komentarze...ocene i motywacje do pracy;) Mam jeszcze pytanko...Czy jest Brazil r/s do wersji 7 Maxa? Z gory dziekuje... Aha to jest glowa robota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy to cos wam pomoze ale zmienilem oswietlenie...nie znam sie na scanline...dlatego prosze jak ktos moze udzielic mi informacji o brazil r/s to byl bym wdzieczny Mam Maxa 7 a wersja testowa ze strony producenta sie nie sciaga:(...moj numer gg to 5385008...

 

 

Aha...wiecie moze jak zrobic kabel od telefonu? taki poskrecany...wydaje mi sie ze gdzies w necie widzialem taki tutorial...ale uciekl mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhhhh ten skylight :P

nie musiałeś dawać dodatkowego śwatła ani tym bardziej przesiadać się na brazila ..... przecierz scanline jest wystarczający do bardzo wielu rzeczy.

a skylight wyszedł ci okropnie bo świeci z każdej strony - żeby tak nie było musisz zrobiś byle jaką (jak największą) płaszczyzne jako podłoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem maly celownik...oczywiscie jeszcze bede nad nim siedziec;) Nie moge poradzic sobie z tymi srubkami...czy jest jakies narzedzie ktore pozwoli mi je rozmiescic na robocie rownomiernie...i zeby przylegaly do plaszczyzny robota...zeby nie bawic sie z kazda po kolei...z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności