Jump to content

KwusheR

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About KwusheR

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Jędrzejów
 1. Robiąc te dwie prace nie sugerowałem się jego pracami. Bardziej bboywicked'em.
 2. Postanowiłem założyć sobie cały folder, by mieć wszystkie prace w jednym temacie ;) 1: Anime Planet Projekt zrobiony na szybko, bez pomysłu. http://fc22.deviantart.com/fs25/f/2008/087/b/4/b416a27aa576b7c2.png 2. GA-tutorials.com Projekt mojego nadchodzącego portalu http://fc13.deviantart.com/fs29/f/2008/133/e/b/eb53b6adfce29897a198d1a0f4daeb1e.png 3. phpBB by Przemo styl Styl dla jednego z for graficznych http://fc99.deviantart.com/fs27/f/2008/168/4/2/42d1c6308b2f5b786c04aa1b05a2c466.png 4. Portoflio Stary design dla mojego portfolio http://fc00.deviantart.com/fs19/f/2007/293/3/f/My_portfolio_lifting_by_kwusherARTS.png 5. ZZgames.pl Projekt uległz modyfikowaniu przez właściciela - www.zzgames.pl (:/) http://fc73.deviantart.com/fs21/f/2007/279/8/a/Layout_for_my_uncle__Finall__by_kwusherARTS.png
 3. sand - ewentualnie niech bierze zdjęcia ze znakami wodnymi. Jak się projekt spodoba klientowi - wtedy kupuje wybrane zdjęcia ;) Co do projektu. Unikaj gradientów przechodzących z koloru do tła/białego. Za duży kontrast się wtedy tworzy i brzydko to wygląda ;) Typografia (dobór czcionek, AA) - leży na całej linii ;) Układ jest ok, ale te odstępy między boxami mnie przerażają. Zobacz - masz tyle miejsca, a wszystko jest takie malutkie? poprawiaj i pokazuj ;)
 4. KwusheR

  Layout: Portfolio

  Rzeczywiście podobne ;P Ale inspiracją był motyw z filmu underworld - a dokładniej pewien ornament na trumnie. Wiem, że minimal nie polega na tym, że wszędzie ma być pusto, ale tak po prostu chciałem ;) Może rzeczywiście brakuje jakiegoś charakterystycznego dla tematyki elementu (identyfikacja wizualna), ale portfolio pocięte i zakodowane, więc nic zmieniać nie będę ;)
 5. AA to nic innego jak anty aliasing ;) Włącz narzędzie text tool, a następnie ze smooth przestaw na none, albo sharpen ;)
 6. Zdjęcia są naprawdę dobre ;) Strona już nie tak bardzo. Co mi nie leży? Typografia. Czcionek jest tam chyba milion ;) Mogłeś bardziej dopracować tę stronę. Np. odbicia zdjęć są za duże. Szablon jest stylowy. Fakt. Flash troszkę go ożywia.... Znalazłem błąd ;) Podczas gdy zanikasz, nadal można najechać na Ciebie, a Ty wędrujesz w bok ;)
 7. Szablon jest troszkę za suchy. Nie ma elementu na którym mogę zawiesić oko, zapamiętać ten element i wrócić ponownie na stronę. Czy mi się zdaje, czy masz włączone AA w tekście? Jak tak to wyłącz go tam gdzie będzie tekst generowany za pomocą kodu. Do strony dodaj jakiś kolorek - pamiętaj (dwa kolory podstawowe i jeden uzupełniający). Możesz mi powiedzieć w jaki sposób stworzyłeś te wszystkie ornamenty?
 8. Na wstępie chciałbym się przedstawić, ponieważ jestem tutaj nowy ;) Zajmuję się tworzeniem grafiki na potrzeby stron www. Chcę spróbować swoich sił w 3D - zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Teraz jednak chciałbym pokazać jeden z moich projektów, a mianowicie szablon mojego portfolio. Jestem zwolennikiem minimalistki i uczono mnie, że strona ma za zadanie przekazać jak najwięcej treści. Grafika jest tylko dodatkiem, by treść tę jakoś ubarwić ;) No, ale do rzeczy. Nie chcę mieć w portfolio żadnych wodotrysków. Nie wyznaję zasady, że portfolio ma przedstawiać maks naszych możliwości. Według mnie to prace zawarte w nim mają uświadomić potencjalnego klienta o naszych umiejętnościach. Rozpisałem się i zapomniałem pokazać projektu ;) http://fc91.deviantart.com/fs30/f/2008/099/5/c/5cdab2348d2eb7f3.png W tworzeniu stron www już troszkę siedzę, ale wciąż szukam nowych doświadczeń ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy