Jump to content

Alukin

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Alukin

 • Rank
  Member
 1. Czejść nie wiem czy ktoś ma jeszcze problemy ze sterownikami, bo temat stary jak świat... ale tu jest zgrabne rozwiązanie nie wymagajace restartu systemu. U mnie działa http://gametextures.com/blog/2014/05/12/fix-your-wacom-drivers-without-restarting-win/
 2. Tama Hyper-Drive plus dodatkowe kotły z Imperialstar. Werbel to wariacja na temat serii Warlords Tama. Blachy to mix Sabianów, Meinl i Zilidjanów. Takie moje małe marzenie posiadać taki instrument i miejsce do grania na nim. (W planach animacja przedstawiająca perkusistę szalejącego na tych kotłach). Soft: 3D Studio MAX 2013, V-Ray, Adobe Photoshop. [ATTACH=CONFIG]91129[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91132[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91133[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91134[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91135[/ATTACH]
 3. Mój kolejny problem jest następujący. Zrobiłem samochód i kierowany tutorialem umieściłem samochód w UDK. Wszystko działa i jest pięknie, ale gdy eksportuje instalkę gry za pomocą Frontend samochód po dopaleniu gry nie działa, tak jakby frontend nie uwzględniał skryptu auta. Dodam jeszcze, że program nie dawał znaków o błędach w kodzie ani nic z tych rzeczy. Za każdą pomoc jak zwykle będę bardzo wdzięczny.
 4. Dziękuje pięknie. Niezwłocznie biorę się do grzebania i walki z tym problemem. Dziwne, wydawałoby się, że popychanie przedmiotów przez gracza nie jest skomplikowaną sprawą wymagającą programowania w UDK. Możecie polecić jakieś stronki z podstawami tworzenia skryptów w UDK, chodzi o coś dla prawdziwego nooba. Jeszcze raz wielkie dzięki. Udało mi się zrobić aby gracz przesuwał sześcian.... ale, czasami przez niego przechodzi, tak jakby był problem z kolizjami. Sprawdzam wszędzie gdzie tylko mogę i kolizje są ustawione. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem???. P.S Przesuwanie obiektu osiągnąłem poprzez zaznaczenie opcji 'can become dynamic' w edytorze static mesha i nadanie obiektowi physic material.
 5. A jak to zrobić bez zagłębiania się w arkana programowania?
 6. Cześć. Mam taki oto problem, walczę z tym od jakiegoś już czasu. Chcę sprawić aby gracz wpadając na obiekt, obiekt ten kopnął. Jak do tej pory nie znalazłem rozwiązania problemu, który wydaję się banalny. Jakby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny.
 7. Alukin

  kosmos w V-ray

  Cześć. Nie wiem czy to dobry dział.... ale chciałbym wyrenderować scenę gdzie oświetlenie jest kosmiczne:p Jak na obrazku. Jak osiągnąć takie światło???
 8. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. W końcu udało mi się zmusić V-raya do posłuszeństwa chodź prędkość renderowania okropnie zmalała, ale to już pewnie taki urok.... Dodam,że połączyłem prawie wszystkie wasze sugestie. Dziękuję raz jeszcze.
 9. Tak robiłem z jakiegoś tutoriala z sieci. Niestety efekt końcowi taki sam :( Było tam napisane, że muszę przeliczać prepasa -2 klatki, a nastepnie renderować od 0. Nie bardzo to rozumiem dlaczego tak jest.
 10. Cześć Mam taki oto problem, jak w temacie. Gdy renderuję animację w V-ray po puszczeniu klatek, zapisanych w jpg. cienie dziwnie migają, mrugają jak galaretka jakaś. Dodam, że w scenie mam 1 ruchomy obiekt, kamera jest statyczna (vrayphisic...) jedno światło target spot z volme light. Primary bounces - Irridance map, secondary Light cache. Może wie ktoś od czego to zależy lub poda screenshota ze swoimi ustawieniami do renderowania animacji z ruchomymi obiektami. Z góry dziękuję za wszelką okazałą pomoc. P.S Przeszukałem już google i parę rozwiązań znalazłem lecz nic nie pomogło.
 11. Siema wszystkim Staram się exportować statek kosmiczny do UDK i zmusić go by latał. To ostatnie okazało się bardzo trudne, ponieważ prawdopodobnie należy pisać jakieś scrypty. Może macie namiar na jakiś przejrzysty tutorial.... w sieci znalazłem video tut jak exportować pojazd który jeździ i dzięki niemu wiem jak przerzucić zrigowanego mesha do UDK.... ale o scryptach było tyle, że należy sćiągnąć gotowy. Może wiecie skąd wziąść goowe scrypty które mogę przerobić . Za pomoc z góry dziękuję.
 12. znalazłem rozwiązanie. Dla tych wszystkich którzy szukają daje link do video tutorialu.
 13. hahah napisałem Zapętkalnie to przez gorączkę przepraszam. Soft to 3ds max
 14. Witam. Chce wykonać animację postaci która gra na perkusji. Czy możliwe jest (jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić) abym zanimował rytmiczny ruch ręką która uderza o np, werber i aby ten ruch postać powtarzała przez całą animację? np. Postać wykonuje ruch od 1-15klatki i potem powtarza ten ruch np przez 500klatek. Z góry dzięki za odpowiedz Pozdrawiam
 15. late jest super jak się ma dużo materiałów w scenie. Praca z nim to czysta przyjemność. Mam nadzieje, że w kolejnej odsłonie maxa naprawią ten błąd i będzie można obracać materiał bo irytuje mnie to bardzo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy