Jump to content

Użytkownik

Members
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Użytkownik last won the day on December 21 2009

Użytkownik had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

About Użytkownik

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/08/1980

City (optional)

 • Miasto
  New York
 1. SWRSC - tylko te domki w rzeczywistości mają inny styl a tu wyglądają jak slumsy w Rio de janeiro.
 2. Bzdura. Prawo budowlane i doświadczenie odpowiedzialnych osób nigdy by na takie coś nie pozwoliło. Spójrz na to, przyciesz to komicznie wygląda jak sosny można stojąc na balkonie dotykać.
 3. Heh... nikt, nigdy nie wybuduje osiedli pośród tylu drzew tak blisko i tak wiele. Każdy kto się minimalnie na tym zna będzie na to patrzył i się śmiał. Przepraszam jeśli Cię jakoś to obraziło, ale taka jest prawda. Poza tym to świetna zieleń jak już pisałem.
 4. Komicznie jest... ten park jurajski jest już nudny. Masz jednego tylko klienta który się w dziczy narodził i ceni te klimaty? Śmieszne jest to że niektóre drzewa rosną prawie w budynkach. Może i świetna za zieleń ale czy chodzi o to by z ludzi którym pokazuje się te wizki, czyli przyszłym klientom robić debili?
 5. Parking wygląda jak wyschnięte jezioro. Brakuje tam tylko jakiegoś szkieletu.
 6. Jak robisz projekt to zapoznaj się z tym w jakim miejscu dane rośliny występują a jakie nie bo wygląda to komicznie. Poza tym okropne przepalenia. Sztuczne na potęgę droga i chodnik.
 7. Wszystko jest w licencji. Każdy program ma inną.
 8. Zależy jaki soft ale raczej Nie.
 9. Winoo1: Jaką formę ma ta firma?
 10. Ehhh... każdy ma inna sytuacje. Ja podałem swój przykład. Chciałem przez to napisać że są różne sposoby osiągnięcia celu, nie tylko te łatwe.
 11. yyyyy... Poważnie pytasz? Może jeszcze chcesz wiedzieć na którym boku sypiałem?
 12. Piszę, że oprócz tego pracowałem jako grafik we własnej firmie ze znajomymi w którą inwestowałem, kupowałem sprzęt dzięki pracom w 3 miejscach. Wymiękam... Tak źle i tak gorzej. Ten mi nie da, tamten nie da nic robić nie będę. Ręce opadają...
 13. Jak się nie chce ruszyć du** to dla Ciebie to pierdoły. Szkoda że podałeś same źródła które praktycznie bez wysiłku podają Ci pieniądze. Ja zapie****** w 3 pracach (budowa, Pub, Sprzątacz) przez 2 lata i wszystko co zarabiałem inwestowałem i pracowałem. No Przepraszam Panowie ale trzeba ruszać nie tylko głową ale i rękami.
 14. Znam bardzo dobrze Polskie realia. Konkurencja w na przykład w wizualizacjach jest duża ale na tej najniższej półce, gdzie jakość jest bardzo niska. Ja nigdy nigdzie nie napisałem że jest łatwo. Nigdy nie ma łatwo. Jest trudno ale czy się uda zależy TYLKO od Ciebie. Jeśli czegoś chcesz to osiągniesz cel. Po prostu trzeba się czemuś poświecić i nie poddawać.
 15. Nie ma sprawy. Nie wiem co Cię zabolało ale ok. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy