Jump to content

Cinos

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Cinos

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Pieńsk/Wrocław/Nowy Sącz
 1. Nowa porcja, niektóre mocno świeże, niektore już kilka tygodni maja. ;)
 2. noski bardzo fajnie rzeczywiście uchwycone, ale najwięcej szacun- martwa. zwłaszcza, że wszelki glass to moja pięta achillesowa ;) choć widzę trochę błędów konstrukcyjnych, to są do przełkniecia.
 3. ogólnie tego typu prace to około 2h machania łapą. a cierpliwość i upór w tego typu pracach przyznam, mam:D a co do swobodniejszej kreski- przez ten w sumie rok od tych ostatnich prac ręka się wyrobiła i spojrzenie na rysunek trochę zmieniło. :)
 4. Trochę minęło od tych prac powyżej. Wracam do teczki i wstawiam aktualne maziaje :) jakaś tam nieznaczna część tego, co zrobiłam: obraz olejny, 100x70 - reprodukcja/mocna inspiracja obrazem Jeffreya Wattsa z własnym portretem. akwarela szkolne zadanie, draperia ołówkiem na brystolu 100x70 biała pastela na czarnym kartonie akwarela
 5. kolejne prace: tusz na papierze akwarelowym
 6. kolejne z serii portretów długopisem. A4, ok.3h:
 7. dwie nowe prace: portret kumpeli na urodziny ze zdjęcia (a4): i brzuch z autoportretów robiony tuszem (lawowanie i pióro) (format zbliżony do a4): indżoj ;)
 8. Rysunkiem zajmuję się szkolnie i hobbystycznie, tu autoportrety długopisem na początek, format A4 (seria klejona na brystol) C&C welcom ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy