Jump to content

Pasiterek

Members
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Pasiterek

 1. Hmm temat bardzo kojarzy mi się z grą "Death Stranding"
 2. Fajny obrazek jak i muzyka ☺️
 3. Huh ciężki temat z tym kolorem....Ale za to chyba znalazłem sposób na zrobienie wyraźniejszych rysunków ☺️
 4. Tak to są rysunki ołówkiem na kartce po czym je skanuje 😊
 5. Hmm nie widziałem na innych monitorach, ale słyszałem na przykład od brata , że ledwo u niego widać. Chciałem ostatnio kupić sobie miękkie rysiki do ołówka ale okazuje się to nie możliwe, byłem na mieście w kilku sklepach usłyszałem ze w hurtowniach też ponoć nie ma. Zostało mi tylko kilka 3B z małych zapasów jakie miałem. Niby jest możliwość kupienia tradycyjnych ołówków co niechętnie ale chyba zrobię.
 6. Piotr Jamroz dziękuję za radę. Nie zamieszczam w teczce nowych rysunków póki nie zrobię przynajmniej części ich bardziej wyraźnych .
 7. Hmm mam nadzieje , że nie przesadziłem z górnymi kończynami ☺️
 8. Kurcze ładnie to zrobiłeś. Ślicznie dziękuję za pomoc. Wrzucę jeszcze 3 rysuneczki i biorę się za zmiany ☺️
 9. Głównym powodem jest chyba to że łatwiej zetrzeć gumką i wprowadzić zmiany . Ponad to używam głownie ołówka automatycznego z jedną grubością i miękkością rysika. Za radę dziękuję , masz rację . Myślę że to mogło by sporo dać . Jeżeli to możliwe to prosił bym namiar na jakieś informację jak się do tego zastosować ☺️
 10. Witam :) Te 8 lat niestety poszło jak z bicza trzasnął. Znowu mnie naleciało na rysowanie , więc co jakiś czas mam nadzieje krótszy od tych ośmiu lat będę wrzucał :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy