Jump to content

SentieL

Members
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SentieL last won the day on July 26 2014

SentieL had the most liked content!

Community Reputation

169 Excellent

About SentieL

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No panie :) ode mnie piąteczka bardzo spoko szkice. Dużo pracy , dobrze się ogląda . Coś czuję jak to wszystko wykończysz to będzie lvl up ! :) Fajna sprawa , inspiruję do działania ;)
 2. :) Zatem witaj w klubie ^^ Staram się coś pomóc , jedynie ubolewam że już większość wymiataczy tutaj już się nie udziela. Bardzo szkoda ;/
 3. Właśnie na tym polega różnica że malowane zdjęcie będzie tylko malowanym zdjęciem. Kolejną kopią ( mniej bądź bardziej udaną). A koleżanka w drugiej wersji włożyła cząstkę siebie ;) Dlatego wygląda to lepiej.
 4. Nie gniewaj się na mnie ;) Bo może zabrzmiałem jak Buc ale my rzemieślnicy wiemy co to cierpliwość. Ja też mam sporo słabości o których wolał bym nie pisać. Ważne by się nie poddawać i nie zniechęcać. Wszystko przyjdzie z czasem. Polecam malarstwo z natury kiedy to ty interpretujesz otoczenie a nie aparat fotograficzny. Ja też muszę się zastosować koniecznie jak tylko zrobi się cieplej :)
 5. Muszę przyznać że ciężkie sobie dałaś zadanie. Namalowanie takiego widoku musi być podparte praktyką z natury bo inaczej wychodzą babry. Ja to pojąłem zbyt późno. Najlepiej uczyć się malować małe rzeczy i dopiero jak się opanuje te małe przejść do większych. Zwróć też uwagę że nie wszystko winno się malować na 100% kryciu pędzla ale tylko w miejscu gdzie jest punkt skupienia o czym pisałem już w teczce Rozpu.
 6. Cieszę się :) Dwa środkowe mi najbardziej podchodzą. No i może pierwszy.
 7. O wiele lepiej :) Fajnie że męczysz martwą i inne tematy. Nie ma co , dzisiaj trzeba być wszechstronnym ;)
 8. Zgadzam się z kolegą motylem :) Na błędach człek się uczy. Pamiętam to na początku nie chciałem oglądać w ogóle twojej teczki ale od jakiegoś czasu śledzę i trzymam kciuki. Przy następnych master studiach pamiętaj : Obserwacja + Analiza + Zrozumienie = Interakcja.
 9. Cześć Rozpu :) Dave Rapoza zdradził już sekret malowania na swoim kanale. Żeby malować 100% krycia pędzlem w miejscach gdzie jest punkt skupienia i tylko tam , resztę malować kryciem 6o% pędzlem. U ciebie jest wszytko jednakowo malowane i to niestety jest błąd bo wszystko wygląda zbyt nudnie.
 10. Zdrówka życzę :) W Envirach zwróć uwagę nie tylko na kolor ale i również na nasycenie i matowienie barwy na koniec dodaj filtr z małym ziarnem i będzie o niebo lepiej.
 11. Ok. Cieszę się :) Fajnie ci te babeczki wychodzą , będę trzymał kciuki.
 12. Hej. Taka moja luźna sugestia jeśli chodzi o światło :3 Można zignorować.
 13. Wszytko jak najbardziej na TAK :) Do ostatniej pracy podpierałeś się refkami czy anatomie opanowałeś do perfekcji ?
 14. Ja ekspertem nie jestem ale wszystko już o wiele lepiej ci wyjaśnił EC. Zwracaj uwagę na globalne oświetlenie i kierunek światła. Detal ma być tylko symboliczny , podstawowy ale najważniejsze jest oświetlenie.
 15. Wywal Tomek czerń z palety kolorów i będzie o niebo lepiej. Nie brudzić , nie brudzić :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy