Jump to content

pavloksiezyc

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About pavloksiezyc

 • Rank
  Member
 • Birthday 01/19/1987

City (optional)

 • Miasto
  Legionowo
 1. Finalna wersyja:) chyba przedłubałem go;/ zoom na paszczękę królika
 2. tak wiem, miałem dokończyć ten Vip ale familia zjadła ananasa;/ :P brak innych uwag traktuje na plus w odbiorze hehe:) dzięki:)
 3. Nic nie olane o nie nie:) to ćwiczenia, od B&W (walczę z walorem zawsze i wszędzie) zaczynam pracę zawsze a potem nakładam kolor. Ogólnie czystej czerni czerni mało jest w pracy (natężenie ciemniejszych kolorów [czerni] może jest spowodowane że malowałem przy sztucznym świetle i słabo oświetlonym pomieszczeniu. Tła jedynie nie pociągnąłem kolorem wczoraj bo spać kiedyś trzeba:P ale dziś prawdopodobnie kolejne podejście do tematu. Staram się robić ćwiczenia bardziej ogólnie czyli żeby nie zapominać o perspektywie itd. wszystko z głową, wolniej ale porządnie. Wszak dzięki za podpowiedź taka krytyka zawsze jest mile widziana:)
 4. Dzisiejsze ćwiczenia z walorem i pierwsze kolory. Jakieś 2 h z kawałkiem (dopiero co) na pierwsze podejście. ps. Z naturejszyn oczywiście:)
 5. post #495 naprawdę świetny! trochę przysiąść do niego jeszcze i pierwsza klasa będzie ( jak już nie jest;) ).
 6. Vip1. Punkówa:) dużo poprawek jeszcze, szczególnie przy oczach.
 7. poprawiony portret z pierwszego postu:) moja ukochana dziewczyna:) więc uwaga z komentami! :P
 8. Dobre Panie:) świetnie szczególnie łeb wyszedł, tekstura starego metalu jakby dopiero co wykopanego z ziemi miodzio. Jak dla mnie tylko ten tors ( jego część widoczna w pracy) należałoby do dłubać. Może więcej szczegółu dodać. Chociaż patrząc pod kontem czytelności ilustracji (tak ją odbieram) najważniejsze, czyli złowroga paszczęka i oko a la gubernator Kalifornii ze swych najlepszych lat, prezentuje się naprawdę zaje...ozaaaaa:D
 9. Danke za over:) i podpowiedź:) , zacząłem analizować bardziej skale waloru. Poza tym mam tendencję do przedziubywania prac, a więc często pierwszy pomysł na pracę niknie gdzieś w etapie tworzenia. Często przez to wychodzi kaszana;/ poprawka:) poza tym mały update:) skwarka w kolorze blond:) i dzisiejszy speed:) projekt tattoo, i siostra
 10. Dzisiejszy concept, może dodziubam go jeszcze.
 11. Bardzo przyjemne popiersia dla oka, bije taką świeżością od nich, szczególnie "Awaken" i "Forsaken" ( bardziej mroczne, więc chyba dlatego mi bardziej leżą;) ) ciekawe przedstawienie tematu:) świetnie wyglądało by na płótnie:) Gratki za świetna prace:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy