Jump to content

sylwex1982

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sylwex1982 last won the day on November 24 2010

sylwex1982 had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About sylwex1982

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  FZA
 1. "Supported platforms • Autodesk® 3ds Max® version 9.0 or later" To jest napisane na stronie http://www.chaosgroup.com/en/2/vray.html ( na samym dole). Dodam także że w spisie najwyższa wersja Vraya to 2012 http://imageshack.us/scaled/landing/441/przechwytywaniemb.png
 2. Tak. Przecież przy instalacji już wybieram lokalizację. Dwa pierwsze okna związane są z lokowaniem vraya w maxowym folderze zźródłowym a trzecie i czwarte okno tyczy się folderu chaos group, który montuje się domyślnie na C:/Program Files/Chaos Group/. Tylko mnie martwi coś innego, mianowicie jak przedtem instalowałem Vraya to z automatu wykrywał mi folder źródłowy Maxa i tam chciał instalować a teraz gdy instaluję właśnie tą wersję demo to domyślnie mi chce zainstalować pliki na c:/program files. Ma ktoś jakieś sensowne pomysły?
 3. Tak, oczywiście. To był jeden z pierwszych kroków jakie uczyniłem po włączeniu Maxa- nie ma w spisie vraya.
 4. Witam. Spotkał się może ktoś z Was z takim problemem jaki zawarty jest w tytule? Instaluję Vraya ale max go kompletnie nie widzi. Postępuję zgodnie z instrukcjami. Pozdrawiam
 5. Dlaczego nie mogę dać Ci repa Indian?- nie wiem ;/ Bardzo dziękuję za dobre słowo i za tutka. PZDR.
 6. Sebazx6r- ja mudboxa to nie znam kompletnie, bladego pojęcia nie mam co jest 5 w Mudboxie. Na chwilę obecną zostaję przy zbrushu- cos tam kojarzę. lee666- Ja zamierzam wskoczyć do Z , tylko mówię zrobię trochę głów w Maxie i przeskok. PZDR.
 7. Dobre! dołączam się do przedmówców!
 8. Chrupek3D ja tego nie umiem dobrze w Maxie robić-chcę się nauczyć modelować a potem wskoczę do Zetki. Ja teraz nie modeluję żeby sculptować,- modeluję żeby podnieść swój skill i podkręcam swoje czasy modelowania. Ale bardzo dobrze mówisz żeby dłubać w jakimś programie typu Zbrush- myślę że w swoim czasie.Póki co nieśmiałe próby robię. PZDR.
 9. [ATTACH=CONFIG]86618[/ATTACH]Hejka ! Kolejna głowa pod krytykę PZDR.
 10. Rice rep poszedł w Twoją strone. B. fajny tutek.(trochę zbyt szczegółowy jak na tą chwilę ale dobry jest )
 11. Dzięki Indian za rady. A powiedzcie mi jak według Was lepiej robić w przypadku ucha-lecieć całą bryłę czaszki( bez ucha) i dorabiać ucho jako osobny element, czy robić ucho na modelu? PZDR.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy