Jump to content

rasq

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About rasq

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gliwice
 1. Też tak myślę... niestety dla inwestorów liczy się dobry PR, bo większość z nich na niczym się nie zna... tak naprawdę jedyny sposób w jaki są w stanie cokolwiek ocenić to artykuły w prasie które wychwalają lub nie pewne firmy... no a tutaj wkraczają firmy od PR i mamy sytuację gdy liczy się tylko co co piszą a nie to co się naprawdę dzieje.
 2. Tak... tylko co lepsze... wydać złą grę w terminie... czy dobrą po terminie... co bardziej rozzłości inwestorów? Spółka już teraz powinna szukać innych źródeł finansowania oraz postarać się o inne projekty, bo tez z rynku gier raczej im nie idą jak na razie.
 3. Persh tak w ogóle to byś przeczyścił sobie podpis bo coś domena Ci nie śmiga... Ja dopingowałem Afterfalla gdy był jeszce grą RPG w stylu Fallouta... Jako s.horror po dotychczasowych pokazach... muszę przyznać że gra jest słaba puki co... nie wiem czy nie było by rozsądnym przełożyć całość na przyszły rok... niż starać się zrobić jeszcze w tym. aha i jeszcze pytanko do ludzi z Nicolasa, możecie mi wyjaśnić co powodowało wami że odeszliście od Unigine na rzecz UDK?? wiem, że wielu w waszym zespole to raczej typowi programiści, a graficy niewiele działają i tak. Pomijam tutaj kwestie samego niedopracowania silnika oczywiście...
 4. rasq

  Scena3d: Hala

  Zgadzam się, ale nie miałem jeszcze czasu tego zrobić... nie będziemy się tutaj bawić też w ładowanie takiej porcji na jeden raz. Właśnie kończę podwaliny pod streaming assetów na moje potrzeby. Dynamiczna w znaczeniu oświetlenia... zmiana pory dnia, oświetlenie hali i z samochodów itp... Niestety same samochody wymagają jeszcze odrobiny pracy w optymalizację siatki...
 5. rasq

  Scena3d: Hala

  Rozmiar sceny to koło 20MB... dużo to czy mało... nie wiem... lightmap nie ma bo scena mam nadzieję będzie dynamiczna... jak tylko uporam się z tym co chcę w niej zawrzeć... lightmapy to doskonały pomysł... jednak podejrzewam że całość była by nieco większa... jeszcze z nimi... :( fajnie że się podoba... niestety jest tam wiele braków...
 6. hmmm, ja z marudzeniem, ta kratka to na geometrii czy na alfa + nrm? Zasadniczo geometria jest tam totalnie nie potrzebna... moim zdaniem, podobnie do tych wylotów/wlotów powietrza można by dodać mapę wysokości... do nrm i było by nieco lepiej. Tekstury może jakoś źle zmapowane że wygląda to na strasznie mało ostre... ale jako pierwsza wersja nie jest złe.
 7. rasq

  Scena3d: Hala

  No to dla tych którzy nie mają jak uruchomić dema, kilka screenów:
 8. rasq

  Scena3d: Hala

  ok, z tym że jeszcze nie obadałem tego forum do końca :P Ale się zrehabilituje już za chwilę.
 9. F/X - ja po prostu mówię które z twoich argumentów są nieco nie trafne... GAMEART ma to do siebie że nie służy do prezentowania foto reprodukcji... i tyle. W modelu jest kilka niedociągnięć które sam bym chciał aby były poprawione... ale o tym wie sam plasti ;)
 10. Tutaj muszę nieco obronić kolegę: 1. Przy używaniu ciężkiego oręża częstą praktyką było blokowanie nadgarstków... (jak teraz) 2. Małe stopy może czasem wyglądają inaczej... ale chyba nie chodzi o to żeby każdy model był taki sam 3. Mówisz o tym że mały poziom realizmu... ale sama zasada 3 kolorów jest bardziej artystyczną zasadą która z realizmem nie ma wiele wspólnego. Ale to tylko takie moje czepianie się słówek. Mi się podoba.
 11. rasq

  Scena3d: Hala

  Dodam tylko, że to demka robione "na szybko" stąd brak interaktywności, główny nacisk położony na postproces. Pierwszy samochód ma ograniczony detal z powodu optymalizacji, drugi już nie (aczkolwiek nie jest skończony).
 12. rasq

  Scena3d: Hala

  Witam, mój pierwszy wpis na tym forum i już od razu narażam się na ostrzał krytyki. Jednak o to chodzi aby się rozwijać, proszę zatem o zerknięcie na to: Samochód demo01 Powyższy link prowadzi do RT symulacji w Unity3D, proszę o komentarze i opinie. Demo wykonane wraz z kolegą. Tutaj jeszcze druga wersja, z nieoptymalizowanym samochodem. Samochód demo02 Jeszcze dodam iż nie ma tutaj żadnych wypalanych tekstur oraz lightmap aby nie psuć odbioru całości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy