Jump to content

D.ev

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About D.ev

 • Rank
  Member
 • Birthday 01/26/1990

City (optional)

 • Miasto
  Sochaczew
 1. Powracając do tematu świateł. @Dynamico, może Ty będziesz wiedział, albo doradzisz jak poradzić sobie ze zmianą siły światła jednocześnie jak w przypadku kolorów.
 2. Dzięki @Dynamico, pomogłeś ;)
 3. Vray Light Lister znam z tym, że w Vray Light Lister nie znalazłem opcji by zmienić kilkaset vray light'ow na raz, a zamiana każdego z osobna jest męcząca i czasochłonna.
 4. Witajcie. Powróciłem do Maxa i napotykam problemy. Czy można jakoś zmienić jednocześnie kolor VRayLight? Czy też trzeba zmieniać każdy z osobna?
 5. Cześć. Jakiś czas temu wystawiłem swój model na sprzedaż na TS i oczywiście został zakupiony. Zatem mam pytanie. Jaką mam wybrać dokumentację by nie narobić sobie problemów ze Skarbówką. Na TS mam $29.98 i domyślam się że od tej kwoty odchodzi jeszcze jakaś prowizja dla TS. Pomożecie mi przebrnąć przez to?
 6. Dzięki za chęci pomocy. Ja jednak dałem sobie z tym spokój bo już nie jedna osoba starała się pomóc a i tak nic nie wyszło.
 7. Cześć. Mam problem z modelem w maxie. Dokładniej chodzi o to że jeśli w viewporcie ustawie na wireframe to model znika tak jakby nie miał siatki, natomiast jeśli zmienię na realistic, facets, clay i inne to model jest. Mniej-więcej wygląda to tak jak w linku poniżej. http://s20.postimg.org/xctccm8ql/Clipboard02.jpg Nigdy nie miałem takiego problemu, a i rozwiązań szukałem w googlach, jednak nic nie znalazłem.
 8. D.ev

  Render Viewportu

  Witam. W Maxie 2013 w viewportach mamy możliwość stylizowania (clay, graphite, pastel, tech). Problem w tym że zapomniałem gdzie się ustawia aby po "stylizacji" móc wyrenderować dany viewport. Pomożecie?
 9. *** - Fail, nie ten temat :/ Proszę o usunięcie.
 10. D.ev

  Problem z viewportami

  Wystarczyło że zmieniłem nazwy folderów 3dsMax i wszystko wróciło do normy. Dziękuje za pomoc.
 11. D.ev

  Problem z viewportami

  Dzięki mafida, ot co problem rozwiązany z viewportami, jednak ciągle ten błąd wyskakuje.
 12. D.ev

  Problem z viewportami

  Nie rozwiąże to niestety mojego problemu.
 13. D.ev

  Problem z viewportami

  Witam. Kilka dni temu pobrałem trial maxa 2013 i zobacyzłem że jest nowy viewport pt. "Realistic", a w dodatku są takjakby gotowe nakładki w postaci Claya, Graphite, etc. Wczoraj zauważyłem że zniknęły mi te nowe viewporty z menu kontekstowego do wyboru. Jak mogę je przywrócić? Próbowałem zmianiać w opcjach viewportu tryb wyświetlania na OpenGL i DirectX, a to tylko zaowocowało błędem:
 14. Witam. Piszę tutaj z prośbą do Was abyście naprowadzili mnie, bądź odesłali do tutoriali jak wykonać render taki jak na obrazku z linka. Silnik renderujący V-ray bądź mentel ray. http://www.smcars.net/forums/attachments/wip-critique-3d-stills/146205d1364258321-armeniavan-000_eraz-3730_modelling-0.jpg Pozdrawiam.
 15. Ten "daf" jest bardziej podobny do chińskich wynalazków niż do tych holenderskich ciężarówek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy