Jump to content

Jacek Kuna

Members
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jacek Kuna

 1. Cholera, piszesz juz któryś raz o zróżnicowaniu materiałów ale jakoś mi to nie wychodzi. Chyba czas na solidne podejście do materiałów (choćby na sześcianie). Dzięki za overpaint i choć sam kolor mi nie pasi, to założenie słuszne jak najbardziej:) Pozdr!
 2. Hej! Dzięki Wam za komentarze. Z bardzo podobnymi spotkałem się w innych miejscach w internetach, szczególnie właśnie ze strony modelarzy 3d, którzy stwierdzali że wszystko fajnie i w ogóle, ale jednak musieli by prosić o dodatkowe szkice wyjaśniające. Generalnie nie pracowało by im się do końca komfortowo z takim konceptem. Tak że super feedback, bardzo pomocny. Wrzucam dwie najnowsze rzeczy:
 3. Namęczyłem się ale to chyba najlepsze co dotąd zrobiłem.
 4. Hej Piotr, Wydaje mi się, że przydało by się nieco zróżnicowania koloru. Po prawej stronie obrazka pojawiają się jakieś brązy, jasne plamki, trochę bladej żółci a nie tylko zielenie jak w reszcie obrazka i to właśnie tam jest zdecydowanie najciekawiej. Co do kompo się nie wypowiem bo z tym kuleję, ale pewnie ktoś odpowiedni się zdecyduje. Generalnie widać że idziesz do przodu.
 5. Graft, mats, Dzięki za wyjaśnienie, teraz rozumiem o co chodziło. Generalnie pomysł był taki: lekki, technologicznie zaawansowany lecz nieco "złomowy" robot wielozadaniowy. Najważniejsze było, żeby był lekki. To właściwie tyle. Natomiast mats, w swoim poście trafiłeś chyba w sedno. Ja też zaczynam konceptowanie i daleka jeszcze przede mną droga. Dzięki Wam za komentarze, biorę do serca i będę starał się myśleć nad sensem i zasadnością moich dizajnów. Pozdr!
 6. Hej Graft, To szybkie szkice sylwetki robota do konceptu a nie ilustracja. Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek historii. "Pociągnięty" dalej jest kilka postów wyżej. Raczej przyjazny z niego typ.
 7. Szybkie bazgranie główek na podstawie jednej starszej
 8. Hej rymin, Dziękuję za wskazówki. Faktycznie, ze zróżnicowaniem materiałów mam na bakier. Co do photobashu to próbuję różnych technik z którymi nie jestem zaznajomiony. Mam nadzieję że z czasem pójdzie to w dobrym kierunku. Btw: Sorry za tak późną odpowiedź, wolałem odpisać przy okazji wrzucając przynajmniej jakieś szkice (w wypadku b&w pojazdu to też próba czegoś dla mnie nowego). Pozdr.
 9. Postanowiłem pojechać dalej i zrobić z tego solidny koncept (w miarę moich możliwości). Jakieś sugestie?
 10. Szybki koncepcik szkicowy i niewielki progress w drugim.
 11. Whoa, świetne prace! Może by tak front? Mój faworyt to dziewczyna ze złotymi piórami.
 12. Po kilka minut na każdy. Relaksująca zabawa bez myslenia.
 13. Skillshot to chyba w PL najlepsza baza ze zleceniami i ofertami pracy, hm? Niestety, no luck for me yet.
 14. gnacik, to może załóżmy wspólnymi siłami własną telewizję :p
 15. Siema, Mam być może trochę dziwne pytanie. Chodzi mi o pracę jako junior concept artist w Warszawskich devach. Nie mam zbyt wielu znajomości w stolicy i ciężko mi zbadać na jakiej zasadzie zatrudnia się na to stanowisko pracowników. Z tego co się orientuję, to w dużych studio jest cała hierarchia: junior, senior, itp. itd. Moje folio to nic szczególnego, ale myślę że potencjał jest i warto zainwestować. Być może jednak moje wyobrażenia mijają się nieco z rzeczywistością - serio już nie wiem. Zastanawiam się na ile ogłoszenia na skillshocie i generalnie w necie mają się do rzeczywistej rekrutacji i późniejszego zatrudnienia. Jak dużą rolę odgrywają znajomości? Czy bez znajomości trzeba mieć 10 lat doświadczenia i kosmicznie dobre portfolio żeby dostać posadę jako junior, czy może jednak to mylne wrażenie i na juniora zatrudnia się niezbyt doświadczonych ludzi których można dokształcić i wyszkolić? Pozdr, Kuna
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy