Jump to content

malmedia

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About malmedia

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Bydgoszcz
 1. Poświata ma być światłem zza okna. Lampa uliczna lub coś podobnego. Faktycznie listwa powinna być biała. Może faktycznie zredukuje tą liczbę żarówek, ale dlatego że odciągają uwagę od kominka, który miał być tu najważniejszy. Też myślałem o stoliku na książki / czasopisma. Choć muszę przyznać, że zdarza mi się czasem zostawić tak to na podłodze :) No właśnie, kompozycja. Jak tu wyeksponować kominek...
 2. Kompozycja i kolorystyka. Jak to oceniacie ?
 3. Witam. Kończę prace nad tą wizką, ale nie jestem przekonany co do tej trawy. Trochę wygląda jak sztuczna plastikowa wycieraczka imitująca trawę. Pomoc by się przydała. Co o tym myślicie ? Łukasz m. trawa [ATTACH=CONFIG]88140[/ATTACH]
 4. Dzięki bardzo za uwagi i wyszukaniu elementów które należało by poprawić. Teraz widzę DOF jest zdecydowanie do poprawki. Faktycznie barierka jest za niska i z innymi uwagami także się zgadzam. Np. dywan. @ Touch. Tu zdecydowanie trudniej o pochwały, ale za to jak są cieszą bardziej :) Ale wrzucam tu renderki przed wszystkim po to aby poczytać uwagi takie jak powyżej. Dzięki chłopaki. Pozdro
 5. Praca ze stycznia tego roku, która zdobyła parę wyróżnień, zyskuje dobre opinie. Przedstawiam do oceny. 3D max na vary + ps - naturalnie.
 6. Wcześniejsza "żółta" wersja usunięta. Ta poprawiona + dodatkowo jedno ujęcie. 3D max na vray + PS.
 7. Dzięki za komentarz. Faktycznie muszę na to zwrócić uwagę.
 8. Aranżacja kominka na bio-etanol. 3D Max + V-Ray + Photoshop.
 9. No właśnie starałem się osiągnąć równowagę miedzy oświetleniem na pierwszym planie a niebem. Co masz na myśli "bugi od GI" ? Podoba mi się jak to podkręciłeś, tylko się słońce trochę prze jarało :) Ale pierwszy plan wyszedł fajnie. Dzięki za uwagi. Pozdro!
 10. Świetne tekstury, extra robota. Szkoda tylko, że nie można przybliżyć :) ale to pewnie by już za dużo wszystko ważyło. A sznurówki to chyba muszą być takie "gumowate" w końcu to buty do biegania :)
 11. Wizualizacja ma przedstawiać zastosowanie jednego z najnowocześniejszych biokominków w Dubaju. 3D Max + V-Ray + Photoshop. [ATTACH=CONFIG]85178[/ATTACH]
 12. Bardzo mi się podoba. Kawał dobrej roboty :) Klimatyczne jest połączenie krzeseł Kaysa z tym poniszczonym budynkiem.
 13. Mi osobiście trochę nie pasuje ten fiolet za oknem, to chyba on nadaje styl z bajek pixar studio. Wydaje mi się, że ta sukienka ( to jest sukienka?) na łóżku jeszcze do końca nie opadła, jak ktoś ją położył. Chodzi mi o cześć która jest za łóżkiem. Wizka bardzo fajna, jednak scena za dnia bardziej mi się podoba :)
 14. Przejrzałem krzesła NS i to nie są te :) Co do drzwi, to są to drzwi przesuwne. Otwiera je się przez te otwory które pomagają w ich przesunięciu. Dzięki za uwagi :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy