Jump to content

Rig Concept Design

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Rig Concept Design

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  WROCLAW
 1. Rig Concept & Design Sp. z o.o.http://www.rigconceptdesign.comNasza Wrocławska firma zajmuje się tworzeniem wizualizacji, animacji i interaktywnych symulatorów dla przemysłu naftowego. Poszukujemy pracownika na stanowisko : Grafik 3DMiejsce pracy: Wrocław, ul. PaprotnaJak wyglądały będą twoje zadania ? :◾Tworzenie animacji 3D operacji offshore/onshore w przemyśle naftowym w programie 3D Studio MAX (VRAY)◾Przygotowywanie technicznych i marketingowych wizualizacji◾Współpraca przy tworzeniu symulatorów od strony graficznej◾Modelowanie 3D, upraszczanie modeli inżynieryjnychWymagana znajomość:◾3D Studio MAX (+ VRAY)◾Umiejętność tworzenia animacji◾Photoshop◾After EffectsCo oferujemy?:◾stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie ◾umowa o pracę◾bardzo dobre warunki pracy uzależnione od umiejętności◾dodatek paliwowy do pensji◾niezbędne narzędzia do pracy ◾możliwość rozwoju zawodowego◾Wyjazdy do Norwegii do firmy matki ( Stavanger)Prosimy o przesyłanie CV na email: [email protected] sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.PozdrawiamyRig Concept & Design sp. z o.o.
 2. Rig Concept & Design Sp. z o.o. http://www.rigconceptdesign.com Nasza Wrocławska firma zajmuje się tworzeniem wizualizacji, animacji i interaktywnych symulatorów dla przemysłu naftowego i innych z nim powiązanych. W związku z rozwojem na rynku międzynarodowym poszukujemy do naszego biuro we Wrocławiu Programistę C# z dobrą znajomością UNITY 3D UNITY 3D C# Developer Miejsce pracy: Wrocław (Ul. Paprotna, żółty biurowiec przy Centrum Marino) Jak będą wyglądały Twoje zadania? -rozwijanie i testowanie Symulatora RIGBOX przy użyciu silnika Unity3D i C#, -tworzenie nowych narzędzi i funkcji w symulatorze, -przynależność do międzynarodowego zespołu. Wymagane umiejętności: -znajomość Unity 3D + C#, -doświadczenie zawodowe lub niezależne projekty, które możesz nam przedstawić, -znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie, -umowa o pracę, -bardzo dobre warunki pracy uzależnione od umiejętności, -dodatek paliwowy do pensji, -niezbędne narzędzia do pracy, -możliwość rozwoju zawodowego, -miłą atmosferę pracy w młodym zespole. -wyjazdy do biura firmy matki w Norwegii Warunkiem rozpatrzenia podania jest: -wysłanie CV -podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz -proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o. email: [email protected] Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rig Concept & Design z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
 3. Rig Concept & Design zajmuje się tworzeniem wizualizacji, animacji i interaktywnych symulatorów dla przemysłu naftowego i innych z nim powiązanych. Poszukujemy specjaliste Unity3D ze znajomością C#. Miejsce pracy: biuro w Siechnicach, ul. Kwiatkowskiego (a za kilka miesięcy przenosiny do biura we Wrocławiu) Wymagania? Znajomość Unity 3D poparta portfolio . Znajomość C#. człowieka z wyobraźnią, aby wspomagać nas w projektowaniu symulatorów Oferujemy: stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie umowa o pracę dobre warunki finansowe uzależnione od umiejętności niezbędne narzędzia do pracy możliwość rozwoju zawodowego miłą atmosferę pracy w młodym zespole wyjazdy zagraniczne Warunkiem rozpatrzenia podania jest: wysłanie CV z przykładowymi pracami podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz prosimy przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko – na email: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 4. Animator 3D -Rig Concept & Design Wrocławska firma Rig Concept & Design sp. z o.o. zajmująca się tworzeniem wizualizacji, animacji i interaktywnych symulatorów, poszukuje pracownika na pełen etat, na stanowisko ANIMATOR 3D Miejsce pracy: 55-011 Siechnice, Kwiatkowskiego 24, biurowiec 3LP Zakres obowiązków: Tworzenie animacji 3D (operacje maszyn na platformach wiertniczych) Przygotowywanie technicznych i marketingowych wizualizacji ( przemysł naftowy + wizualizacje architektoniczne) Wymagana bardzo dobra znajomość: 3D Studio MAX ( VRAY) Umiejętność tworzenia animacji maszyn After Effects Oferujemy: stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie umowa o pracę bardzo dobre warunki pracy uzależnione od umiejętności niezbędne narzędzia do pracy możliwość rozwoju zawodowego miłą atmosferę pracy w młodym zespole wyjazdy zagraniczne Warunkiem rozpatrzenia podania jest: wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz prosimy przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko – na email: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 5. Nasza Wrocławska firma Rig Concept & Design zajmuje się tworzeniem wizualizacji, animacji i interaktywnych symulatorów dla przemysłu naftowego i innych z nim powiązanych. W związku ze zwiększonym nakładem pracy przenosimy nasze biuro z Siechnic do Wrocławia i poszukujemy do naszego nowego biura trzech nowych pracowników na stanowisko GRAFIK 3D. Miejsce pracy: biuro we Wrocławiu Zakres obowiązków: Tworzenie animacji 3D - operacje offshore/onshore w przemyśle naftowym w programie 3D Studio MAX (+VRAY) Przygotowywanie technicznych i marketingowych wizualizacji Współpraca przy tworzeniu symulatorów Upraszczanie modeli 3D Wymagana bardzo dobra znajomość: 3D Studio MAX (+ VRAY) Umiejętność tworzenia animacji Photoshop After Effects (dodatkowy plus) Oferujemy: stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie umowa o pracę bardzo dobre warunki pracy uzależnione od umiejętności niezbędne narzędzia do pracy możliwość rozwoju zawodowego miłą atmosferę pracy w młodym zespole wyjazdy zagraniczne Warunkiem rozpatrzenia podania jest: wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz prosimy przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko – na email: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 6. Firma Rig Concept & Design (www.rigconceptdesign.com) poszukuje nowego pracownika na stanowisko - Grafik 3D Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na 100%, praca zdalna nie jest możliwa. Wrocław (biuro: Siechnice, ul. Kwiatkowskiego 24) Zakres obowiązków: - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Pracą przy tworzeniu wizualizacji, animacji, symulatorów platform wiertniczych, statków, maszyn wiertniczych i urządzeń Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX (VRAY) - Photoshop - After Effects - Znajomosc programowania w C# bedzie duzym plusem Mile widziani absolwenci Politechniki Wroclawskiej i innych Uczelni Wyższych technicznych. Oferujemy: -możliwość pracy przy interesujących i unikatowych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie -możliwość rozwoju zawodowego -dodatek paliwowy za dojazdy do pracy -bonusy uznaniowe za efektywną pracę (okresowe lub/oraz po zakończeniu projektu) Wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego netto na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - prosimy przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. CV z portfolio prosimy przesyłać na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design
 7. Firma Rig Concept & Design (www.rigconceptdesign.com) w związku rozwojem na rynku międzynarodowym poszukuje na nowe stanowisko Grafika 3D. PRACA STAŁA, STACJONARNA W BIURZE W SIECHNICACH ( WROCŁAW) CHARAKTER PRACY: Wizualizacje i animacje dla przemysłu naftowego. Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX + VRAY Mile widziana dodatkowa znajomość środowiska UNITY 3D oraz programowania C# Oferujemy: -wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, -dodatek paliwowy, -uznaniowe bonusy za efektywną pracę, -pracę w młodym, dynamicznym zespole, -możliwość rozwoju, -pracę przy ciekawych międzynadorowych technicznych projektach (animacje, wizualizacje, symulatory, projektowanie koncepcyjne, weryfikacje projektów inżynieryjnych na poziomie koncepcyjnym), Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z tytułem "GRAFIK 3D" Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833), w tym na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych". Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy Rig Concept & Design
 8. Rig Concept & Design poszukuje nowego pracownika na stanowisko - Grafik 3D Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na 100%, praca zdalna nie jest możliwa. Biuro w Siechnicach ( Wrocław) Większość pracy będzie wiązała się z: - Concept Layout development - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3DS MAX - Upraszczaniem modeli inżynieryjnych poprzez "tracing" a celu obniżenia ilości poligonów Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX (Modelowanie z 2D do 3D, animacja maszyn, zdolność rigowania maszyn, VRAY) - Photoshop - After Effects - Znajomosc programowania w Unity3D bedzie duzym plusem Mile widziani absolwenci Politechniki Wroclawskiej i innych Uczelni Wyższych technicznych. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego netto na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - prosimy przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących i unikatowych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie. Możliwość rozwoju zawodowego. Wyjazdy zagraniczne. Dodatek paliwowy za dojazdy do pracy. Imprezy firmowe. Termin zgłaszania aplikacji: 15 Lipiec 2015, aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 9. Grafik 3D / Inżynier 3D - Wizualizacje dla przemysłu naftowego Rig Concept & Design poszukuje na nowe stanowisko - Grafika 3D / Inżyniera 3D CHARAKTER PRACY: Animacje dla przemysłu naftowego, concept layout development. Praca w biurze w Siechnicach (Wrocław). Większość pracy będzie wiązała się z: - Concept Layout development - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3D Studio MAX - Upraszczaniem modeli inżynieryjnych poprzez "tracing" a celu obniżenia ilości poligonów Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX (Modelowanie z 2D do 3D, animacja maszyn, zdolność rigowania maszyn, VRAY) - Photoshop - After Effects - Znajomosc programowania w Unity3D bedzie duzym plusem Mile widziani absolwenci Politechniki Wrocławskiej i innych technicznych uczelni. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących i unikatowych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie. Możliwość rozwoju zawodowego. Pracę w sercu Wrocławia. Termin zgłaszania aplikacji: 10 Lipiec 2015, proszę przesyłać na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 10. [h=2]Rig Concept & Design - Programista - Wrocław[/h] Rig Concept & Design poszukuje na nowe stanowisko Programista. PRACA STAŁA, STACJONARNA WE WROCŁAWIU. INNA OPCJA NIE JEST I NIE BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ. Mile widziani absolwenci Politechniki Wrocławskiej. Większość pracy będzie wiązała się z: - Programowaniem symulatorów - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3D Studio MAX Wynagana bardzo dobra znajomość : - Programowanie w JAVA, C# - Unity 3D - 3D Studio MAX Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - dobra znajomość języka angielskiego. - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących, unikatowych projektach. Możliwość rozwoju zawodowego. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z tytułem "Programista" Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833), w tym na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych". Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 11. Rig Concept & Design poszukuje na nowe stanowisko Grafika 3D. PRACA STAŁA, STACJONARNA WE WROCŁAWIU. INNA OPCJA NIE JEST I NIE BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ. Mile widziani absolwenci Politechniki Wrocławskiej. Większość pracy będzie wiązała się z: - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3D Studio MAX - Upraszczaniem modeli inżynieryjnych poprzez "tracing" a celu obniżenia ilości poligonów Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX - Photoshop - After Effects Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - dobra znajomość języka angielskiego. - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących, unikatowych projektach. Możliwość rozwoju zawodowego. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV na adres: k[email protected] z tytułem "GRAFIK 3D" Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833), w tym na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych". Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 12. Rig Concept & Design poszukuje na nowe stanowisko - Grafika 3D / Inżyniera 3D CHARAKTER PRACY: Animacje dla przemysłu naftowego, concept layout development. Większość pracy będzie wiązała się z: - Concept Layout development - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3D Studio MAX - Upraszczaniem modeli inżynieryjnych poprzez "tracing" a celu obniżenia ilości poligonów Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX (Modelowanie z 2D do 3D, animacja maszyn, zdolność rigowania maszyn, Mental Ray) - Autocad - Photoshop - After Effects - Znajomosc programowania w Unity3D bedzie duzym plusem Mile widziani absolwenci Uczelni Wyższych technicznych. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących i unikatowych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie. Możliwość rozwoju zawodowego. Pracę w sercu Wrocławia. Termin zgłaszania aplikacji: 31 stycznia 2013, prosze przesyłać na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 13. [h=2]Rig Concet & Design - PRACA - (GRAFIK 3D)[/h] Rig Concept & Design poszukuje na nowe stanowisko - Grafika 3D CHARAKTER PRACY: Animacje dla przemysłu naftowego, concept layout development. Większość pracy będzie wiązała się z: - Concept Layout development - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3D Studio MAX - Upraszczaniem modeli inżynieryjnych poprzez "tracing" a celu obniżenia ilości poligonów Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX (Modelowanie z 2D do 3D, animacja maszyn, zdolność rigowania maszyn, Mental Ray) - Autocad - Photoshop - After Effects Mile widziani absolwenci Uczelni Wyższych technicznych. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących i unikatowych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie. Możliwość rozwoju zawodowego. Pracę w sercu Wrocławia. Termin zgłaszania aplikacji: 6 stycznia 2013,prosze przesyłać na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 14. Rig Concept & Design poszukuje na nowe stanowisko Grafika 3D. PRACA STAŁA, STACJONARNA WE WROCŁAWIU. INNA OPCJA NIE JEST I NIE BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ. CHARAKTER PRACY: Wizualizacje dla przemysłu naftowego, concept layout development. Większość pracy będzie wiązała się z: - Concept Layout development - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3D Studio MAX - Tworzeniem rysunków 2D z modeli trójwymiarowych wykonanych w 3D Studio MAX - Upraszczaniem modeli inżynieryjnych poprzez "tracing" a celu obniżenia ilości poligonów Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX - Autocad - Photoshop - After Effects Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego. - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących, unikatowych projektach. Możliwość rozwoju zawodowego. Wysokie wynagrodzenie, pracę w sercu Wrocławia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z tytułem "GRAFIK 3D" Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833), w tym na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych". Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
 15. Rig Concept & Design sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko "Programista ". Miejsce pracy: biuro firmy we Wrocławiu, Rynek, Stare Miasto. Oferujemy: - Bardzo dobre warunki pracy - Możliwość realizacji ciekawych projektów (Programowanie symulatorów maszyn) - Możliwość rozwoju Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - znajomość języków skryptowych Java Script - umiejętność pracy zespołowej - kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia - Mile widziani absolwenci Politechnik Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Jak składać oferty? Zgłoszenie powinno zawierać: -CV w formacie PDF, -portfolio realizacji, linki do Waszych prac, -spodziewane wynagrodzenie netto przed i po okresie próbnym Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z tytułem "PROGRAMISTA" Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833), w tym na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych".
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy