Jump to content

marcus161

Members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

marcus161's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. nie mam co w teczce umieszczać :) praktycznie nic na kartce nie robiłem, mam trochę prac robionych ze zdjęć kubków czy wazonów, jabłek (nie używałem pickera). Przeglądam fora i wszystko czytam, bo czasem myślę sobie, po co umieszczać coś, skoro i tak to samo bym usłyszał/przeczytał. W przyszłości postaram się coś mieć by umieścić :) Chciałbym też ćwiczyć rzeczy w odpowiedni sposób, stąd moje wcześniejsze pytanie, ponieważ co z tego, że wiem co robić skoro nie wiem ile i do jakiego momentu, co zmieniać, by było to najlepsze dla rozwoju (fun oczywiście też musi być, ale to dla siebie :)
 2. Hej wszystkim, stwierdziłem, że się tutaj spytam o to co może by pomogło. @artozi napisał "I teraz tylko 200 takich i voila" odnośnie martwej natury. Moje pytanie związane z tym zdaniem. Czy ustalaliście sobie ze np zrobicie 200-300 razy dany element zanim podciągniecie sobie poziom? Czy to bardziej szło chaotycznie? Pytanie odnośnie wskazówek, jak rozpoznać, że warto iść dalej i robić bardziej skomplikowane rzeczy? Ewentualnie droga rozwoju, bo wyczytałem w jakimś wątku, że na początku warto rysować na podstawie zdjęć i konstruować na nich. Przykładowo, robić przez X czasu tą i tą rzecz, a później spróbować tego i tego itp. Nie wiem do końca jak to ubrać w słowa, ale mam nadzieje, że zostałem zrozumiany :) Pierwszy mój post na forum od nie pamiętam keidy :)
 3. Dzięki!! Niesamowicie mi pomogłeś ;-)
 4. Witam! Kiedy chce jakiś punkt przesunąć po bylejakiej osi to zamiast iść np po osi X (np w lewo) to on idzie wzdłuż krawędzi. Wie ktoś dlaczego (jakaś opcja włączona) jeżeli mnie nie rozumiecie to moge zamieścić animacje o co mi chodzi. Pozdrawiam!
 5. zna ktoś może jakiś link do blueprintów ze statkami z XVII do XVIII ???
 6. ŁAŁ !! DZIAŁA !!!! Dzięki !!
 7. ale tam jest coś takiego jak \"(...)potem przekonvertowalem to na plaski polygon..\" moim zdaniem chodzi o convert to -> editable poly a potem uwidocznienie pod zakładką edit mesh....ja niekapuje tego \"uwidocznienia\". Wie ktoś o co chodzi?
 8. Witam! otórz mam troche głupi problem ale... mógłby mi ktoś powiedzieć co zrobić aby były widoczne linie jak w cz. 2 w tym tutorialu? modelowanie głowy chodzi mi o jakieś takie dokładniejsze wyjaśnienie :D
 9. dziękuje za odpowiedź i jednocześnie przepraszam...
 10. mógłby mi ktoś powiedzieć jaką opcje włączyć w ustawieniach 3ds max 6 aby blueprinty były widocznie we WSZYSTKICH oknach? Bo jak narazie to u mnie widać je tylko w oknie \"perspective\" :(
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy