Jump to content

Mister3D

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Mister3D

 • Rank
  Member
 1. Super. Dzięki za wszystkie porady. Właśnie chciałem to uzyskać kompletnie bez TS bo na tylnej ścianie też mam dziury z czego jedną kwadratową której nie umiałem zrobić używając TS więc ostatecznie ręcznie zrobiłem koło z 64 line używając Spherify. Jeszcze raz dzięki za wielce przydatną pomoc.
 2. Witam. Próbuje wyciąć dziurę w "kolumnie" pod głośnik i mam problem z chamferem ponieważ po jego zastosowaniu pojawiają się takie oto błędy. W necie wyczytałem, że to wina metody którą stosuje czyli boolean. W jaki inny sposób można to zrobić ? Próbowałem metodą circle przed kolumną, compound i shape marge ale to tworzy mi dziesiątki niechcianych vertexów.
 3. Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Chciałbym spróbować swoich sił w 3D a zarazem proszę was o pomoc we wszystkim w czym będę jej potrzebował ;) Na początek prosiłbym o komentarz odnośnie mojego małego testu trawy i oświetlenia ext. A, że proszę o komentarze to pewnie wypadałoby też coś skomentować. le_chu - fajne ale niektóre elementy mocno przepalone i chyba przydałoby się odrobinę AO. SWRSC - bajer.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy