Jump to content

Thuridr

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Thuridr

 • Rank
  Member
 1. Cześć, szukam tutoriali odnośnie UV Mappingu w 3ds Max, chodzi mi o hard surface, skomplikowane przedmioty - znalazłem dużo o postaciach ale bardzo mało odnośnie skomplikowanych kształtów. Czy macie coś do polecenia?
 2. Cześć, mam na studiach zadanie przerysować z kartki (posiadam również projekt w PDF) projekt parteru i poddasza. Opcja jest żeby to zrobić ręcznie lub w AutoCAD. Oczywiście wolałbym zrobić to w AutoCAD i tutaj nasuwa się moje pytanie, czy są jakieś tutoriale odnośnie przerysowywania projektu do AutoCAD?
 3. Ktoś coś słyszał/wie o Architekturze Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu?
 4. Spodziewasz się, że ktoś spędzi 14 godzin przepisując dla ciebie napisy? XD
 5. Dzisiaj poodkrywałem trochę ciekawych opcji w ZBrush'u, z eksperymentów powstał poniższy freestyle. Od razu mam pytanie, czy ktoś zna jakiś tutorial odnośnie tworzenia ubrania? Chciałem nałożyć płaszcz, stworzyć taki wysoki kołnierz ale nie miałem pojęcia jak się za to zabrać.
 6. Hej, postanowiłem śledzić swoje postępy w nauce ZBrush'a oraz trochę się zmotywować do tworzenia sculptów na bieżąco (przynajmniej kilka dziennie) oraz co lepsze tutaj wrzucać. Ogólnie trochę wszystkiego, anatomii, hard surface, character design. Jestem kompletnym newbie jeżeli chodzi o Zbrush'a także technicznie kuleję i chętnie przyjmę jakieś tips&tricks ^^ W międzyczasie, wrzucam dzisiejszy sculpt czaszki, wszelka krytyka odnośnie tej i dalszych prac mile widziana.[ATTACH=CONFIG]91394[/ATTACH]
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy