Jump to content

VA vis

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About VA vis

 • Rank
  Member
 1. Większość uwag masz wyłapanych przez kolegów powyżej, Warto poświęcić więcej czasu na takie detale jak obróbki blacharskie, rynny, wykończenia elementów drewnianych. Super trawa jak ją uzyskałeś?
 2. artzgodka dzięki za pozytywną opinię, DOF renderowany, całość właściwie bez żadnej postprodukcji poza odrobiną kontrastu, którą mogłem poprawić w VFB.
 3. Witam, wszystkich Przedstawiam ostatni nasz projekt nieco inny niż wizualizacja architektury. 3ds, vray, ps
 4. paprotka, meblościanka, buty w przedpokoju, boazeria i szafka nad drzwiami, jest klimat :) Na pierwszym obrazku fotel po prawej stronie jakiś przydługawy
 5. Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa w prowadzeniu DG i opłacaniu tylko składki zdrowotnej bez społecznego? Czy jest taka możliwość? czy prowadząc DG muszę płacić całość?
 6. Skalpel3d czy możesz powiedzieć coś więcej na temat dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego / społecznego w Zusie? Przy ostatniej wizycie właśnie w tej placówce pytałem się o taką formę ubezpieczenia, ale miła babeczka wyjaśniła mi, że opłaty są takie takie same jak w przypadku prowadzenia DG czyli: zdrowotne 270 zł, społeczne 716 zł co daje już niezłą sumę do pozbycia się.
 7. świetne prace i projekt Czym świecone?
 8. Dopiero co rozkręcasz działalność a Ty myślisz już o kupnie softu za 25 k? Są inne tańsze odpowiedniki z którymi można wystartować. Soft i zarejestrowana DG to nie wszystko. Są inne dużo ważniejsze aspekty prowadzenia DG. Dużo prostszym rozwiązaniem jest freelanserka + umowy o dzieło/zlecenie. Później rozliczasz się z umów. Jednakże przy takim rozwiązaniu zawsze jest problem z ubezpieczeniem. Przy prowadzeniu DG samych kosztów nawet przy obniżonym ZUSie będzie to ok 700 zł / miesiąc później dużo wyżej. Dla niektórych nie jest to zaporowa kwota. Pracując "na siebie" czas zdaje się przyspieszać, miesiąc mija w mgnieniu oka i kolejny ZUS. Tak czy inaczej warto spróbować, jak złapiesz obroty to o pracy na etacie nawet nie pomyślisz :)
 9. Ciekawy pomysł z basenami. Może jeszcze ktoś dorzuci od siebie w jaki sposób można byłoby urozmaicić i urealnić scenę. W najbliższym czasie zmodyfikujemy tą wizualizację pod kątem portfolio :)
 10. Stacja robocza HP Z820 32GB RAM, 2xXeon E5 2620, Quadroo 4000 rendering szedł jakieś 18 h przy rozdzielczości 4k. GI Brute Force Do obsługi takiej sceny nawet dużo słabszy sprzęt dałby radę. Ważniejsze jest odpowiednie zaprojektowanie i podzielenie sceny na warstwy,
 11. W zamierzeniu było zróżnicowanie trawników, ale czas oddania zbliżał się a ważniejszym było dotrzymanie terminów. Zawsze jest coś co można dopracować a błędy są dostrzegalne po jakimś czasie. W planie jest dopracowanie sceny oraz przygotowanie w mniej komercyjnym oświetleniu.
 12. Witam, Przedstawiam Wam ostatni komercyjny projekt. Naszym zadaniem było przygotowanie wizualizacji kilku domów jednorodzinnych widzianych z lotu ptaka. Zamierzeniem było uzyskanie klimatu działek podmiejskich na skraju lasu z oświetleniem późnego popołudnia. Mamy nadzieję, że podoba się Wam nasza ostatnia wizualizacja. Konstruktywne komentarze mile widziane w celu polepszenia naszych następnych prac. scena o wadze ponad 500 mln poly 3ds, Vray, PS,
 13. dzieki skalpel, Twoja opinia będzie bardzo pomocna przy dalszych pracach.
 14. Witam, Przedstawiam ostatnią pracę komercyjną. Domek katalogowiec. Założeniem było uzyskanie dwóch przeciwstawnych nastrojów kreowanych światłem, określanych w fotografii jako złota godzina i szary poranek. soft 3ds, Vray, HDRI
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy