Jump to content

robstal

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About robstal

 • Rank
  Member
 1. Dzięki za rady. Plamy to nie efekt postprodukcji, ale możliwe, że z nimi przesadziłem. Zobaczę co da się zrobić z resztą twoich sugestii gdy będę miał trochę czasu. Na razie podaje link do obrazka w pełnej rozdzielczości, ponieważ poprzednio mi go przeskalowało.
 2. Witam, wszystko jak w tytule, czyli jadalnia wyposażona w meble firmy Century Furniture. Aranżacja (w dość duży stopniu) zapożyczona z jednego z ich katalogów. Wykorzystano programy 3DS Max + Vray oraz Photoshop.
 3. Co dokładnie masz na myśli w związku z tą siatką? Jeśli chodzi Ci o to, że wiele płaskich obszarów modelu nie ma prawie wcale wierzchołków to dlatego, że je celowo pousuwałem. Nie lubię jak marnują się w miejscu gdzie i tak nie byłyby widoczne. Co do kabla to może faktycznie masz rację i wezmę to pod uwagę podczas tworzenia sceny dla tego robota. Planuje umieścić go w jakiejś hali produkcyjnej. Zarówno robot jak i jego otoczenie byłyby już trochę przybrudzone/podniszczone. Najpierw musiałbym poćwiczyć tworzenie tego typu materiałów, a to mi trochę zajmie, ponieważ w międzyczasie rozpocząłem pracę nad inną sceną - pokój wypełniony klasycznymi meblami ;)
 4. Witam, Jest to mój pierwszy post na tym forum. Poniżej zamieszczam rendery robota przemysłowego Fanuc R-2000iB/165F oraz jego kontrolera. Dorzuciłem także kilka wybranych ujęć prezentujących siatkę (Clay+Edged Faces). Jest to mój drugi samodzielny projekt (i pierwszy nadający się do pokazania), więc proszę o odrobinę wyrozumiałości ;) Ogólnie to jestem zadowolony z tego modelu (choć trochę średnio mi się podoba ten wielki szary przewód), ale konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana. Użyte oprogramowanie: 3ds MAX oraz V-ray.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy