Skocz do zawartości

Fanuc R-2000iB/165F


robstal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum. Poniżej zamieszczam rendery robota przemysłowego Fanuc R-2000iB/165F oraz jego kontrolera. Dorzuciłem także kilka wybranych ujęć prezentujących siatkę (Clay+Edged Faces). Jest to mój drugi samodzielny projekt (i pierwszy nadający się do pokazania), więc proszę o odrobinę wyrozumiałości ;) Ogólnie to jestem zadowolony z tego modelu (choć trochę średnio mi się podoba ten wielki szary przewód), ale konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana. Użyte oprogramowanie: 3ds MAX oraz V-ray.

 

FanucR-2000iB_165F_zps8b52f888.jpg~original

 

FanucR-2000iB_165F_2_zps2be88d20.jpg~original

 

robot__0003_Warstwa3_zps89b83096.jpg

robot__0005_Warstwa1_zps14e83bd9.jpg

robot__0004_Warstwa2_zps2cb3de29.jpg

robot__0002_Warstwa4_zpse8406bc5.jpg

Edytowane przez robstal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co dokładnie masz na myśli w związku z tą siatką? Jeśli chodzi Ci o to, że wiele płaskich obszarów modelu nie ma prawie wcale wierzchołków to dlatego, że je celowo pousuwałem. Nie lubię jak marnują się w miejscu gdzie i tak nie byłyby widoczne. Co do kabla to może faktycznie masz rację i wezmę to pod uwagę podczas tworzenia sceny dla tego robota. Planuje umieścić go w jakiejś hali produkcyjnej. Zarówno robot jak i jego otoczenie byłyby już trochę przybrudzone/podniszczone. Najpierw musiałbym poćwiczyć tworzenie tego typu materiałów, a to mi trochę zajmie, ponieważ w międzyczasie rozpocząłem pracę nad inną sceną - pokój wypełniony klasycznymi meblami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności