Jump to content

FeniksFire

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by FeniksFire

 1. @Reynevan, tak właściwie to ona jest w grze. Ja tylko staram się odnowić modele które kiedyś (dawno temu) były i zaginęły. @PIraT, heh wyświetla mi się takie ogłoszenie "Jeśli nadal chcesz włączyć folder publiczny, musisz korzystać z taryfy Dropbox Pro lub Dropbox dla firm. Tylko użytkownicy tych taryf mogą włączyć folder publiczny na tej stronie.", więc nie wiem czy po prostu coś źle robię, czy źle zrozumiałem czy co... Ale to raczej ja jestem winowajcą, chociaż nie wiem jak. @YetoKnight, wielkie dzięki, nie wiem jak, ale zrobiłem test i chyba działa! Teraz muszę tylko edytować posty z obrazkami! Jestem chyba twoim dłużnikiem :).
 2. W wolnych chwilach zrobiłem jeszcze parę: Maczuga z kolcem + świecznik (chyba). Różdżka czarodzieja + magiczna kula. Złota Statuetka (dużo przeskalowana) + kości . Dwa topory. Została jeszcze ważka z Might and Magic VII, którą zrobiłem wcześniej a zapomniałem wrzucić. Aż się boję pomyśleć jak to wszystko zacznę texturować, na szczęście póki co mam co robić...
 3. Mam nadzieję że już działa ... Logos, dzięki za chęci. Niestety z tego co wyczytałem trzeba mieć odpowiednią taryfę (albo Pro albo firmową) do folderu publicznego dropboxa, tak więc chyba wolę imgura.
 4. Hmmm rzeczywiście, mam problem bo wrzucałem na dropboxa obrazki a potem tu. Jak jestem zalogowany na dropboxie to je widać a jak się wyloguje to już nie... Nie wiem jak to naprawić. Może masz jakieś porady? Dobra zaraz to naprawię. Wrzucę obrazki na http://imgur.com/.
 5. Ok, zostało mi jeszcze parę obrazków:
 6. Cześć! Jako że zawsze byłem fanem serii gry Might&Magic to zacząłem robić modele (które niestety nie przetrwały świetności tej gry) z dostępnych w grze obrazków. Mam ich już z 20 więc postanowiłem założyć teczkę. Na początku żeby potem nie śmiecić wrzucam tu jakieś moje dawne rzeczy które w przyszłości będę mógł powspominać a na które szkoda robić oddzielnego tematu. Od tego momentu będę wrzucał modele z Might and Magic VI: Mandate of Heaven. Modele są w złej skali ponieważ chciałem je dokładniej pokazać . Jak bym coś robił nie tak to piszcie a postaram się to zmienić.
 7. Musisz po prostu zrobić żeby textura na krańcach siatki UV (tam gdzie ją tniesz) była taka sama i po kłopocie.
 8. Nie za bardzo rozumiem na czym według ciebie polega ten błąd. Mógłbyś go jakoś dokładniej opisać, bo ja na tym obrazku go nie widzę.
 9. Dla mnie super ;). Nie wiem tylko czy to magiczne grzyby rosnące na skale czy może mi się tylko wydaje że tak rosną :P.
 10. Ile zajmuje zrobienie czegoś takiego xD? Dla mnie wszystko jest tu takie że nie wiem nawet jak wyrazić to słowami ;).
 11. Fajny robot ci wyszedł według mnie ;). Można by jeszcze tylko próbować jakoś ulepszyć siatkę, ale nigdy nie robiłem takiego robota więc się pewnie nie znam ;P. A ten kabel może ciemniejszy byłby lepszy...
 12. Cześć! To mój pierwszy post tutaj, a ja nie wiem za bardzo o czym by tu jeszcze napisać ;D... Mianowicie zrobiłem swoje dwie pierwsze postacie 3d które jakoś da się przeżyć. Pierwszą z nich jest jakaś kobieta której koncept znalazłem w internecie. Drugą postacią jest natomiast Mikołaj którego chętniej niż tą kobietę poprawiłbym. Jakbym umieścił coś nie tak jak trzeba to piszcie! I piszcie też jak oceniacie ;). [ATTACH=CONFIG]96137[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]96139[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]96135[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]96136[/ATTACH]
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy