Jump to content

Dr Wallenberg

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Dr Wallenberg

 • Rank
  Member
 1. No i dziękuję bardzo. Chciałem się po prostu upewnić czy dobrze to rozumiem.
 2. Czyli np zamienianie wymodelowanego modelu w Zbrushu lub MudBoxie na poligony? Przepraszam ale jestem totalnym świeżakiem dlatego staram sobie tłumaczyć wszystko jak 5-o latkowi.
 3. Nie mogę nigdzie znaleźć definicji tego terminu. Jestem początkujący jeśli chodzi o przygodę z 3D. Gdzieś natrafiłem na termin Retopologii. Czy byłby ktoś tak uprzejmy i mógł napisać mi definicję tego terminu? Pozdrawiam
 4. Oprogramowanie: Autodesk Maya. Czy ucząc się z Digital-Turors jestem w stanie osiągnąć poziom wyższy niż podstawowy jeśli chodzi o operowanie wyżej wymienionym programem? Chodzi mi o to czy przy pomocy Digital-Tutors nabędę wiedzę wystarczającą do pracy w normalnej firmie np jako modelarz 3D bądź animator?
 5. Witam. Pytanie jest tutaj o kartę QUADRO K2200 (na tyle pozwala mi budżet) czy jakiś GTX w podobnej cenie. Wiem, że karty Quadro tworzone są z myślą o projektowaniu grafiki 3D jednak wiem też, że w zależności od programu karty różnie działają. Moje pytanie dotyczy programu Maya. Jeśli mam być szczery to nastawiłem się na Quadro jednak nie chciałbym się zawieść już po kupnie, bowiem nie są to małe pieniądze (przynajmniej dla mnie). Liczę, że pomożecie mi rozwiązać mój dylemat :)
 6. Witam, Przymierzam się do kupna karty graficznej do pracy w 3ds max. Waham się pomiędzy tymi dwoma kartami. Wyczytałem dużo dobrych opinii na temat kart z serii Quadro jeśli chodzi o pracę w programach typu 3ds max czy Maya. Obie te karty są w podobnych cenach jednak różnią się parametrami (np szyną danych pamięci: Quadro K620 128 bit; GeForce Gtx 760 256 bit), na których osobiście za bardzo się nie znam, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do Was. Liczę na Was!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy