Jump to content

Zbigo62

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Zbigo62

 • Rank
  Member
 1. Niestety nic nie mogę dodać bo strona ma jakieś problemy i są błędy gdy wgrywam plik :( Ale obrazki się dało :D - - - Połączono posty - - - Chciałem żeby maska np. wyglądała tak a nie tak jak u mnie
 2. Witam. Niedawno zacząłem posługiwać się programem 3ds max. Cinema 4d to program z którego się przesiadłem, ze względów wymagań szkoły muszę umieć posługiwać się maxem. Podstawy 3ds znam. Mam problem z autem z tego tutoriala http://www.3dtotal.com/team/Tutorials/fiat500/fiat500_m10.php Czy znajdzie się osoba, która ma czas żeby obejrzeć mój projekt ?? Wyślę go tej osobie by sprawdziła błędy i wytłumaczyła mi co źle zrobiłem. Pilnie potrzebuję pomocy.
 3. Jestem nowy więc witam wszystkich. Mam problem z łączeniem dwóch osobnych obiektów, wytłumaczę to na zasadzie dwóch płaszczyzn. A więc robię jedną następnie kolejną, obie conwertuje na edytowalne poly i teraz mój problem jak połączyć ich niektóre poligony za pomocą "target weld". Jak wybieram jeden poligon tym narzędziem i chcę go połączyć z drugim poligonem tej drugiej płaszczyzny to nic się nie dzieje, tak jakby jedna drugiej nie "widziała" ?? Proszę o pomoc. I jeszcze jedno czemu nie ma funkcji "attach" w wersji 3ds maxa 2015 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy