Jump to content

mlecz

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

1 Follower

About mlecz

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sebel, dzięki za komentarz! Nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam environmenty w b&w, dlatego najwyższy czas to zmienić i pocisnąć trochę, może wyobraźnia też się trochę rozrusza. :)
 2. Świetne prace, naprawdę fajny styl. :D Bardzo mi się podoba ta współczesna czarownica!
 3. Dzień dobry! Przybywam z kolejnymi rzeczami: Baza 3D + Photoshop. I taki stylizowany widoczek: Mam wrażenie, że strasznie u mnie monotematycznie w tych pracach i kadry przy environmentach są strasznie podobne. Chciałabym nad tym popracować, spróbować może nieco dynamiczniejszych ujęć. Wszystkich rad chętnie wysłucham! :)
 4. Super prace, szczękę jeszcze zbieram z podłogi. :D Zazdroszczę tej swobody w posługiwaniu się brushami, naprawdę!
 5. witold10 bardzo dziękuję! Cześć! Dawno mnie tu już nie było, wątek się trochę zakurzył, ale coś tam sobie w międzyczasie działałam. :) Na początek portret zrobiony w Procreate: I jakby ktoś był ciekawy, to udało mi się zrobić timelapse właśnie z tą pracą: A na koniec dwa environmenty. Przez ostatnie kilka miesięcy siedziałam sobie trochę przy programach 3D (głównie 3ds Max, studia trochę zmusiły, ale to dobrze), dlatego postanowiłam skorzystać z tego, czego się nauczyłam i pomogłam sobie renderami. :) Pozdrawiam!
 6. Śliczna ta pani elfka z pierwszego obrazka, ma bardzo ładnie namalowane włosy. :D Wojownik Maori się dobrze zapowiada i jest fajnie wystylizowany (ta kwadratowa głowa mnie urzekła)!
 7. Niesamowite prace! Szczena opada :D
 8. Teczka już zakurzona, czas odświeżyć! :D Prace domowe z Learn Squared: I takie study:
 9. łoł, dzięki! Wrzucam coś takiego. Korzystałam z różnych tekstur, mam nadzieję, że nie dają aż tak po oczach.
 10. biglebowsky, SlawomirWolicki, dzieki za komentarze! Tymczasem kolejne krajobrazy: + study które zmieniło się w coś takiego: Trzeba w końcu tę teczkę trochę odkurzyć :)
 11. Świetne to master study! Na postacie w ruchu też się bardzo przyjemnie patrzy. :D
 12. revrite dzięki za komentarz! Faktura i bardziej szczegółowe formy to coś, nad czym na pewno muszę dłużej przysiąść i popracować, bo sama widzę, że wychodzą mi te rzeczy bardzo jednolicie i płasko. Zastanawiam się jeszcze tylko, jak sobie pomóc - zakładam, że samo porobienie studiów skał i kamieni nie wystarczy. :) Co do drugiej pracy, to faktycznie, nie wyszła ta fala, mogłam poświęcić jej więcej czasu (już chyba lenistwo się włączyło pod koniec). No i zwrócę uwagę na kolor przy kolejnym malowaniu. Dzięki za wszystkie wskazówki!
 13. Znowu niestety tylko jedna rzecz. :/ Mam nadzieję, że następna moja wrzuta będzie bogatsza!
 14. Bardzo sympatyczne są te syrenki! :D Najbardziej mi się chyba podobają czwarta i piąta od góry, obie mają takie dynamiczne pozy. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy