Jump to content

Alan Watts

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alan Watts

  1. Witam Korzystam z bezpłatnego skryptu który sprawdza się świetnie co chodzi o mapowanie, jednak mam limit na trójkąty - skrypt działa do pewnej ilości tych trójkątów. Zatem zrodziło się pytanie, czy macie może jakieś alternatywne rozwiązania ? Płatne i bezpłatne ? Wiem że są flagowe produkty, jednak ich cena zniechęca. Szukam czegoś na moją kieszeń, do 200zł max - Dla Max Design 2010 / 2011. Proszę o podpowiedzi.
  2. Witam Pytanie jak w temacie. Czy jest limit komputerów które biorą udział w renderingu sieciowym ? Gdzieś tam wyczytałem że 8 fizycznych CPU może brać udział, dla wersji bodajże 2009, nie pamiętam. Czy jest jakiś sposób, aby tych komputerów było więcej ? Wiem że można by partiami liczyć, paskami, ale to znowóż pod górkę troszkę.
  3. Witam Potrzebuje własnym skryptem odpalić liczenie samego Final Gater do pliku. ( odpowiednik fizycznego kliknięcia w button o nazwie: Generate Final Gater Map To File ) Chodzi o to że mam już ustawioną ścieżkę gdzie zostanie zapisany plik fg, lecz nie umiem odpalić liczenia FG, z własnego skryptu. Proszę o podpowiedź, próbowałem różności. Szkoda że w macro recorderze nie ma podglądu dla tejże akcji którą fizycznie człowiek czyni myszką. Max 2010 / 11
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy