Jump to content

taki

Members
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

taki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Witam, chciałbym zacne grono zapytać czy da przekonwertować UVWmap do UnwrapUVW? Może jest jakiś skrypt? Chodzi mi o to że mam modele które mają super ułożone proporcje tekstur a teraz chcąc przerobić na UnwrapUVW musiałbym ułożyć je wszystkie na nowo. Proszę o pomoc!
 2. Witam szanownych specjalistów! Mam problem z zaznaczaniem obiektów w Perspektywie. Mogę obiekt zaznaczać w widoku z góry i w widokach z boku. Absolutnie nie mogę w żaden sposób zaznaczyć obiektu w Vieporcie Perspective. Dlaczego tak się dzieje? i jak to naprawić?
 3. czyli bliżej 4k Wolę bliżej 3000zł oczywiście mogę dorzucić kilka stów ale nie aż tyle. Na pewno chcę by w zestawie było min 32GB
 4. Kolega czytał nagłówek? Do 3000zł ;-)
 5. Witam szacowne grono specjalistów. Do tej pory myślałem o modernizacji komputera jednak mocno zacząłem rozważać kupno nowego. Potrzebuję zestawu komputerowego do renderingów 3dsmax i Unreal Engine. W wycenie proszę nie uwzględniać dysków twardych bo takowe przełożę ze starego kompa. Z góry dziękuję za pomoc!
 6. tak, mam już dwie kości i jeszcze dwie bym dokupił. Właśnie. Dokładnie takich kości nie ma już na rynku, jakie mogę dokupić do tych co mam? http://www.kingston.com/dataSheets/KHX16C10B1K2_16X.pdf
 7. SSD mam po zakupie ramu coś zostanie na jakąś kartę (lepszą od tej co mam)?
 8. Zmieniły się uwarunkowania. Budżet się zmniejszył do 1000zł. Cel renderingi w V-ray, Corona + UE4. Zastanawiam się czy nie kupić jakiejś karty + nowe ramy 32GB ale chyba nie zmieszczę się w budżecie?
 9. yyy... przywróciłem ustawienia fabryczne gdzie środkowy przycisk jest powiększeniem. Później zmieniłem na opcję "środkowy przycisk" czyli tak jak było przed ustawieniami fabrycznymi i działa. Póki co...
 10. 3ds max 2012... też się zdziwiłem. nie wiem czy tu jest problem? bo jak podłączam szczura na kablu to takich problemów nie ma.
 11. Mam wrażenie, że dyskusja poszła w złą stronę. Wstawiam obraz z konfiguracji mojej myszki.
 12. Mam problem. Jak pracuję w 3dsmax to gdy naciskam kółko i przez przypadek przesunę kółkiem to 3dsmax tworzy mi standardową kamerę. Sądzę, że to nie problem z 3dsmaxem lecz z myszką bo gdy to samo się wydarzy podczas przeglądania stron to wtedy strona się powiększa lub zmniejsza w zależności od kierunku ruchu kółka. Myszka Logitech z oprogramowaniem "ustawienia myszy i klawiatury". Wydaje mi się, że to może być problem ale absolutnie nie wiem jak sobie z tym poradzić.
 13. Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi. Daliście mi sporo do myślenia. Ramy na pewno pójdą do rozbudowy do 32GB. SSD już mam. Zrodziły się nowe zapytania: 1. Jakie jest najlepsze chłodzenie (mam na myśli model i markę urządzenia) do tego procka w rozsądnej cenie? 2. Oprócz renderów (zapomniałem wspomnieć wcześniej) chciałbym pójść w Unreal Engine i zastanawiam się czy nie jednak nie zainwestować w grafikę co byście konkretnego polecili aby dalej zmieścić się budżecie do 2 tyś.?
 14. Cześć wszystkim, potrzebuję opinii fachowców. Mam kompa, którego chciałbym zmodernizować głównie pod renderingi w 3dsmax. Obecny stan: Procek Intel Core i7-3770K 3.50GHz Grafika Nvidia GeForce GTX 650 - w załączniku więcej info Płyta Główna GA-Z77-D3H Ram 16GB zasilacz xfx Core 550W Cena modernizacji 1500 ale jeśli będzie coś naprawdę wartościowego to parę stów mogę dorzucić. Z góry dziękuję za pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy