Jump to content

Linh

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Linh

 • Rank
  Member
 1. Znalazłam na necie 3 z tych kursów, a książki to kupię po prostu, żeby nie przesadzać, bo jednak piracenie to brak szacunku dla ich pracy. "Praca" która teraz mam jest bardzo karpyśna, bo to freelance i streaming na creativie, w powijakach, bo chciałam połączyć samorozwój z jakimś niewielkim wsparciem mojej działalności. Ogółem to wzięłam rok przerwy na studiach żeby postawić na samorozwój, uważam, że to czas ostateczny, dlatego tak mi zależy na efektach i rzeczach, które mogą mi pomóc najlepiej. Dorobiłam dwie godne uwagi pracki przez ten czas studium materiału, który mi zajął zbyt wiele czasu, ale chciałam zobaczyć na ile jestem w stanie odwzorować tkaninę i coś innego komiksowego. Trochę się tutaj zatrzymałam i myślę wciąż na kolorami i cieniowaniem.
 2. 4mk właśnie chodziła na Yello, tylko w te soboty ostatnio ciągle mi coś wypada i muszę pracować ostatnio :/ Byłam tez w fenomenarium 2miesiace na conceprt Artcie. Sebastian Sz tak co mówisz ma sens, szczególnie z ta architekturą, nigdy nie uczyłam się wykreslania i perspektywy oprócz takich zupełnych podstaw. Bardzo dziękuję, że dzielisz się ze mną swoim doświadczeniem :D Zaczne od zainwestowania w parę książek, które proponowałeś. Ostatnio podpatruje concepciarzy paru znajomych i robię takie same cwiczonka co oni. Dodaję nową prackę studium + jakieś dodatki od siebie, Wyszło mrocznie, bo jakaś podobna scena utrwaliła mi się w głowie, chyba z filmu i chciałam ją narysować :)
 3. Dziękuję za rady, bardzo mi się przydadzą, bo teraz wiem, za co konkretnie powinnam się zabrać i nad czym pracować. U siebie we Wrocławiu, byłam przez chwilę na kursie concept artu podstawowego, bardzo mi się podobało, ale niestety przytłoczyły mnie właśnie te pieniądze, ale to taka sprawa którą mam nadzieję wkrótce jakoś rozwiążę. Pójdę wtedy za radą i zapisze się na jakiś kurs podstawowy. Na razie myślę, na zainwestowaniem jakiejś kwoty w dobre książki i swojej własnej obserwacji. Sebastian masz świetnie opanowany warsztat i chętnie pójdę za Twoją rady jeśli polecisz mi jakiś kurs. Purin rozumiem, że chciałeś mi pomóc, ale było to tak gwałtowne, że zareagowałam tak nie inaczej, co oczywiście, nie znaczy, że nie doceniam Twoich rad. Trudno się nie zgodzić z tym, że masz po prostu rację:) Załączam niedawno robione pracki i dzisiejsze szybkie studium portretu.
 4. Purin chyba się nie zrozumieliśmy, jestem świadoma, że powinnam pouczyć się podstaw jednak chciałam to zrobić na własną rękę bez uczestniczenia w kursach na które mnie tak naprawdę nie stać, jedyne na co zbieram to ten bardziej ogarnięty kurs, na który się zapiszę, ale dopiero po tym jak opanuje warsztat, co mi wytłumaczyliście wcześniej. Zresztą tak napisałam w poprzednim poście i pytałam się tylko co o takich kursach sądzicie ogółem. Przepraszam jeśli Cię czymś uraziłam, skoro tak ostro mnie potraktowałeś.
 5. Świetny progress, bardzo mi się podobają wszystkie przestrzenie, ładnie skomponowane i super światło. Tylko te cyber robaczki wydają mi się za mało aerodynamiczne jak na latające stworzonka, wystarczyłoby je trochę wysmuklić.
 6. Chyba jeden obrazek sie źle zajadował. Jeśli chodzi o rysowanie czy malowanie na kartce to jakieś podstawy już mam, bardziej mi sprawia problem digital jako medium, budowanie pełnych scen i spójności w moich pracach. Nie wiem czy mi się opłaca zapisanie na taki zupełnie podstawowy kurs gdzieś w szkole, chciałam się najpierw douczyć podstaw i pójść krok dalej, bo wydaje mi się to bardziej opłacalne. Trochę mi zajęło odkładnie tych pieniędzy więc ostrożnie podchodzę do tematu:) Mój jeden znajomy proponował mi jeszcze kurs z http://www.schoolism.com/school.php?id=29 Czy ktoś miał tez z nim styczność? poniżej dodaje szkice I bardzo dziękuję za feedback:)
 7. Bardzo dziękuję za porady, zaczęłam ćwiczyć podstawy i robię szybki szkice na podstawie scen z filmów. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś internetowe kursy czy zbiór filmików? Mogą być płatne oczywiście tylko w granicach 150dolarów na miesiac.
 8. Witam, Digitalem zaczęłam się zajmować jakoś dwa lata temu. Chciałabym iść w kierunek concept artu, na razie w mojej teczce dominują postacie, ale powoli dodaję enviro chociaż wciąż ciężko mi to wychodzi. Liczę na konstruktywną krytykę, bo już się kompletnie pogubiłam w tych internetowych poradnikach i mój progres idzie powoli do przodu. Tematy prac Bajki robotów Pin up Legendy słowiańskie Baba Jaga z rogiem Legendy słowiańskie Południca Concept młodej dziewczyny Robot do mojej animacji
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy