Jump to content
RaVirr

Teczka 2D: RaVirr

Recommended Posts

Cześć!:)

Nowa praca digitalowa- wrzucam jako finished bo nie mam zamiaru jej poprawiać. Konwencja raczej speedowa bo to tylko 4 godziny roboty:)

Jak zwykle czekam na komentarze:)

swiatyniakoniec3-1.jpg

Pozdrawiam serdecznie;)

• Like 1

Fajna pracka, ale jak w 2d robi się taką architektóre?

respekt

praca ciekawa jak dla mnie :) jedyne zastrzeżenia miałbym do tego że jest dosyć pusto z prawej strony, może jakiś krzak i było by fajnie :D i filar albo schody mogłeś troche potłuc młotkiem chociaż ze dwa stopnie w schodach :D pozdrawiam i życze weny ;)

claude Ja robie prosty model w 3d a później maluje po nim. Jeśli jest możliwość ułatwienia sobie życia to po co się męczyć?:)

rallyman Dzięki za sugestie;) Wena póki co jest i mam nadzieję, że mnie nie opuści

Pielgrzymka:

wieza.jpg

Fajne obie prace:)

Chociaż ten żołnierzyk-rzeźba odstaje brakiem perspektywy (która w reszcie obrazka jest dosyć mocna). Trochę efekt psuje to, że użyłeś tej samej tekstury na ziemię i budowlę

noiprox dzięki za komentarz:) Fakt, żołnierzyk na pałę raczej był malowany..mój błąd:)

Nowe, średnio (?) wyszło, następnym razem MOŻE będzie lepiej:) :

koniecmiasto.jpg

Nowe:

chinol.jpg

W sumie jest jak chciałem by było..co nie znaczy, że może być lepiej:) Wszystko ręcznie, bez tekstur (fajny brush znalazłem w zestawie od [email protected] ;]) Pozdro:)

Te efekty, mocno odznaczające się tekstury i dużo czerni jakoś mnie przytłacza w Twoich pracach... za mało lekkości.

Najbardziej mi się podoba 2 praca w tym wątku - fajnie wykorzystałeś tam 3d, w finale wyszło to nienachalnie, trochę w nastroju starego zdjęcia.

Dzięki za komenty, jak widać dla każdego coś miłego:)

selfu Chodziło mi o to, że malowałem bez takich specjalnych pędzli (w kształcie drzew, oddających fakturę ziemi itd). W tym sensie:) Widać źle się wyraziłem:) A na koniec, tak, nakładam teksturke starego papieru;D Pozdro:)

PS. w sumie przy opisie ostatniej pracy trochę okłamałem z tymi pędzlami - były jeszcze dwa do zrobienia trawy na pierwszym planie;)

Kolejny malunek, tym razem bez żadnych tekstur:D Nawet starego papieru nie ma :) :

koniec4.jpg

Hołp ju lajk it;)

przyjemnie choć wszędzie pojechane w taki sam sposób pokombinował bym z brushami :)

Fajna atmosferka ale na twoim miejscu po prostu postudiowałbym trochę jakieś fotografie z górskimi widoczkami i wąwozami zamiast eksperymentować z brushami. Co z tego że masz ciekawą fakturę skoro sama forma skał wygląda mało przekonywująco. Jak dla mnie wszystko wygląda jakby było przykryte jakimiś glonami.

Spróbój też bardziej rozróżnić granicę między pierwszym planem, środkowym planem i tłem. Myśle że będzie wtedy bardziej przestrzenne.

Pozdrawiam.

Cześć:)

Dzięki za komentarze i rady. Czytam i się stosuje:)

Tutaj taki WIP- nie chce zakładać oddzielnego wątku, myślę, że tutaj też mogę to umieścić:)

Póki co spędziłem nad tym około 2,5h a chce to mocno dopracować. Spostrzeżenia i subiektywne opinie mile widziane:)

koniec-3.jpg

kojarzy mi sie z lotr'em

bardzo fajnie działasz juz jest mniej tego specyficznego porostu... glonu o którym mówił farvus :)

pozdrawiam

Jednak tekstury to całkiem pomocna rzecz...:)

Tak to wygląda na ten moment:

koniec2.jpg

Przeróżnych;) Konkretnie skały, skały, skały, ściana jakiegoś starego budynku, skały. I chyba tyle ^^ Potem łączone, mieszane itd.

Chmury zrobione;) Co nieco dodane. Chyba idzie ku końcowi:

koniec3-1.jpg

Edited by RaVirr

tez bym chciał tak umieć :> zrób coś przy tej wieży po lewej bo pusto wokół niej