Jump to content

Recommended Posts

Cześć!:)

Nowa praca digitalowa- wrzucam jako finished bo nie mam zamiaru jej poprawiać. Konwencja raczej speedowa bo to tylko 4 godziny roboty:)

Jak zwykle czekam na komentarze:)

swiatyniakoniec3-1.jpg

Pozdrawiam serdecznie;)

• Like 1
  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki ❤️  Max3d będzie miało póki co wyłączność na grafiki z tego projektu 😮 Historię dopiszę jak już wszystko skompletuję i wrzucę do galerii 🙂 Pierwsze miejsce z mapki, ZGADNIJCIE KTÓRE.

Tym razem ilustracja zrobiona w 99,99% wykonana w Blenderze- jedynie promienie ze statku dodane w postpro. Historia tego obrazka jest skomplikowana i sięga czasów sprzed tygodnia.  Zobaczyłem gdzi

@rymin Kurcze, wybacz, nie wyświetliło mi się, że ktoś skomentował 😮  A wiesz, że nawet miałem wersję w podobnej kolorystyce do Twojej? Po prostu ta wersja z mocniejszymi cieniami wpadającymi w czer

Posted Images

praca ciekawa jak dla mnie :) jedyne zastrzeżenia miałbym do tego że jest dosyć pusto z prawej strony, może jakiś krzak i było by fajnie :D i filar albo schody mogłeś troche potłuc młotkiem chociaż ze dwa stopnie w schodach :D pozdrawiam i życze weny ;)

claude Ja robie prosty model w 3d a później maluje po nim. Jeśli jest możliwość ułatwienia sobie życia to po co się męczyć?:)

rallyman Dzięki za sugestie;) Wena póki co jest i mam nadzieję, że mnie nie opuści

Pielgrzymka:

wieza.jpg

Fajne obie prace:)

Chociaż ten żołnierzyk-rzeźba odstaje brakiem perspektywy (która w reszcie obrazka jest dosyć mocna). Trochę efekt psuje to, że użyłeś tej samej tekstury na ziemię i budowlę

noiprox dzięki za komentarz:) Fakt, żołnierzyk na pałę raczej był malowany..mój błąd:)

Nowe, średnio (?) wyszło, następnym razem MOŻE będzie lepiej:) :

koniecmiasto.jpg

Dzięki za komenty, jak widać dla każdego coś miłego:)

selfu Chodziło mi o to, że malowałem bez takich specjalnych pędzli (w kształcie drzew, oddających fakturę ziemi itd). W tym sensie:) Widać źle się wyraziłem:) A na koniec, tak, nakładam teksturke starego papieru;D Pozdro:)

PS. w sumie przy opisie ostatniej pracy trochę okłamałem z tymi pędzlami - były jeszcze dwa do zrobienia trawy na pierwszym planie;)

Fajna atmosferka ale na twoim miejscu po prostu postudiowałbym trochę jakieś fotografie z górskimi widoczkami i wąwozami zamiast eksperymentować z brushami. Co z tego że masz ciekawą fakturę skoro sama forma skał wygląda mało przekonywująco. Jak dla mnie wszystko wygląda jakby było przykryte jakimiś glonami.

Spróbój też bardziej rozróżnić granicę między pierwszym planem, środkowym planem i tłem. Myśle że będzie wtedy bardziej przestrzenne.

Pozdrawiam.

Cześć:)

Dzięki za komentarze i rady. Czytam i się stosuje:)

Tutaj taki WIP- nie chce zakładać oddzielnego wątku, myślę, że tutaj też mogę to umieścić:)

Póki co spędziłem nad tym około 2,5h a chce to mocno dopracować. Spostrzeżenia i subiektywne opinie mile widziane:)

koniec-3.jpg