Jump to content

szogun

Members
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Polska

szogun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Chciałem wykonać normal mapę według tego poradnika: ale zamiast wygenerować mi normalmape, generuje mi teksturę która jest nałożona na moim modelu, dziwne jest to że tekstura jest wyłączona a jednak renderuje teksturę.. Proszę o pomoc. https://milek7.pl:8065/files/hnes3fxamjnqbpo4c14o6at3cy/public?h=MYqnGaTgzXLVEZw0uSlDly7Dbhv7Ws9aIgF07jg587A
 2. Cześć, ostatnimi czasy wyskakuje mi błąd, nie wiem z czym jest związany dla tego proszę o pomoc. Wersja maxa 2016
 3. Odświeżam, uporałem się z problemem. Okazało się że trzeba ustawić wektory ręcznie.
 4. Smoothgrupą jak wcześniej pisaliście, nie da się raczej tego zrobić. Próbuję i próbuję nie da rady, jest jakiś inny sposób? chodzi o to zaznaczone na czarno, wgłębienie w pudło.
 5. Akurat byłeś blisko, ale to lokomotywa towarowa :-) Dziękuje za pomoc spróbuję coś poćwiczyć może się uda. edit: poćwiczyłem, oglądałem trochę poradniki, mam nadzieje że teraz idzie w dobrym kierunku.
 6. Dziękuje za poradniki! Przydały się bardzo i dziękuje za poświęcony czas. Pytanko, czy zaznaczone na czerwono okno jest teraz ok w porównaniu z prawym?
 7. Mógłbyś szerzej rozpisać? Jestem jeszcze trochę "nobem" szczerze mówiąc :)
 8. Cześć, mam problem w maxie 2016. Ponieważ przerabiam model który pobrałem z internetu, i jestem na etapie wygładzania krawędzi, okazało się że są błędy w cieniowaniu.. Pytanie, jak to naprawić?
 9. Hej, chciałbym zapytać (o ile to jest dobry dział) czy jest gdzieś jakiś poradnik po Polsku, jak zrobić układ mapowania? męczę się z tym, i mi nadal nie wychodzi. Chodzi o to że chcę aby na załączonym układzie, były elementy które są obecnie na modelu ale których tutaj nie ma.
 10. Cześć, nie wiem czy to odpowiedni dział, jeżeli nie proszę przenieść. Od niedawna siedzę na maxie 2016 i otóż mam taki problem, że po zaimportowaniu modelu do maxa, gdy chce wejść w model jak widać, jest ciemno. Dosłownie jakby padał cień tylko przez okno kabiny lokomotywy, nie mogę sobie z tym poradzić ani nie mogę znowu pracować w kabinie, żeby dokonywać zmian i zrobić Low Poly. Proszę o pomoc.
 11. Cześć, nie wiem czy to dobry dział, jeżeli nie proszę o przeniesienie, mam model w 3DS max 2009 przystanku autobusowego, i gdy nałożę teksturę, wypluwa mi komunikat jak na zdjęciu, bez nałożenia tekstury również to samo, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 12. szogun

  Model kabla

  Tak, 3DS max 2009 a żeby ustawić jego grubość to najlepiej ze skalować?
 13. szogun

  Model kabla

  Cześć, może to i głupie ale chcial bym zapytać która opcją wymodelować kabel tak abym mógł go w dolnym miejscu wygiąć, potrzebuje modelu kabla do symulatora kolejowego w którym pracuje. :)
 14. Witam wszystkich, jestem tutaj nowy ale uczę się w 3DS maxie od kilku tygodni. Mój problem polega na tym że zapisałem plik projektu w 3DS maxie 2010 jako projekt.max i teraz zainstalowałem starszą wersję, 2009 roku dla tego że skrypt importu do T3D źle importował i nie mogę teraz w 2009 go otworzyć. Poniżej błędy które wyskakują. http://wstaw.org/m/2017/01/01/1_1.jpg http://wstaw.org/m/2017/01/01/2_2.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy