Jump to content

Wojte

Members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Białystok

Wojte's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

19

Reputation

 1. Wojte

  ZiN

  Generalnie spoko obrazek, podoba mi się ten droid. Ja zdecydowanie poprawiłbym płaszcz, mocno rzuca się w oczy, że coś z nim nie tak, jeśli to skóra to było by tam zdecydowanie więcej zagięć fałd itp.a jeśli jest to jakaś tkanina to zakres waloru jest zdecydowanie za duży, tym bardziej że z obrazka wynika ze oświetla go rozproszone światło. Do tego jest trochę sztywny(płaszcz), wyobrażam sobie ze w takiej pozycji raczej nie zakrywałby ramion do samych nadgarstków a jednak trochę się ściągnął i raczej nie zacznie powiewać dopiero za pasem bo opiera się na barkach i dalej nic go chyba nie trzyma. Jeśli chodzi o resztę to helikopter zlewa się z budynkiem, a ściana w prawym dolnym rogu jest źle oświetlona, w rozproszonym świetle będzie tam raczej jakiś łagodny cień. Może czepiam się szczegółów, ale moim zdaniem właśnie takie rzeczy robią obrazki. Zrobiłem mały overpaint.
 2. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Hmm, jeśli chodzi o filtr to użyłem go żeby stworzyć wrażenie większej ilości detalu, ale też miałem mieszane uczucia co do estetyki, widocznie źle się na to patrzy. skeletonINspace- obecnie nie mam nigdzie innych prac, jak stworze coś nowego to będę wrzucać tutaj. Sayja- miało być trochę malarsko stąd brak gładkości, ale widocznie coś nie wyszło :)
 3. Cześć wszystkim. Wrzucam prace zainspirowaną krzakiem z przed bloku. Jak ktoś widzi co można poprawić to chętnie go wysłucham.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy