Jump to content

Pixelnoise

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pixelnoise

 1. Dzięki;) Co do V-raya to całkiem sporo, przede wszystkim renderowanie na GPU, ale to już od jakiegoś czasu rozwijają. Teraz nowa wersja jest jeszcze szybsza, banalna do ustawienia no i w końcu działa wolumetryka... prawie;p Praca w real-time, a do tego masa usprawnień i ulepszeń;)
 2. Dzięki:) jak tylko będzie czas to powstanie coś kolejnego w podobnych klimatach;)
 3. Cześć wszystkim! Ostatnimi czasy miałem okazję testować nowego V-raya i muszę przyznać, że dawno nie pracowało mi się tak dobrze z żadnym softem. Efektem tych zabaw jest mała pracka, która jest raczej nietypowa w porównaniu z tym co z reguły tworzę i muszę przyznać że mi się spodobało. Jeżeli reszcie ludzi też przypadnie do gustu to może będę więcej takich rzeczy robił;) Dajcie znać co sądzicie. enjoy!
 4. Cześć wszystkim! Chciałem podzielić się z wami kilkoma ujęciami wnętrza, które sobie dłubałem w wolnym czasie. Użyty soft: 3D Studio Max oraz V-Ray RT Wszelkie komentarze mile widziane. Enjoy!
 5. Hej. Chciałem podzielić się z wami małą kompilacją prac, które miałem przyjemność robić ostatnimi czasy. Soft: 3D Studio Max oraz V-Ray RT Enjoy!
 6. Wszystko w tych pracach jest moje, nie lubię używania półproduktów. A co do owoców to od nich się zaczęło i poświęciłem na nie najmniej czasu, więc zasłużyły sobie ;) Dzięki za komentarze.
 7. Witam, Chciałbym się z wami podzielić pracami, które powstały w zasadzie z bezsenności. Trzy nieprzespane noce - trzy szybkie ujęcia. Wszelka krytyka i komentarze mile widziane. Soft którego użyłem to: 3D Studio Max, V-ray i odrobinka Photoshopa. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy